از ادعای جاسوس بودن رئیس جمهور پیشین تا تحت نفوذ سازمانهای جاسوسی بودن نماینده مجلس

سایت الف در یادداشتی نوشت:

سیاست حذف رقیب (حق یا باطل ) با توسل به هر ابزار ناحق به بهانه اینکه به زعم خودمان هدف مقدس است، درست پیاده سازی سیاست ماکیاولی است و همان سیاست ورزی مترادف با نیرنگ و حقه و فریب است که در اذهان عمومی به جای مانده است. و این نقض اصول و مبانی سیاست اخلاق مدارانه انقلاب اسلامی است که ثمره خون هزاران لاله در خون خفته است.

دوستان عزیز حذف دگر اندیشانی که حتی راه باطل رفته اند با تهمت های بی پایه و اساس و خلاف واقعیت به هیچ عنوان حتی ذره ای با مبانی فکری نظام مقدس جمهوری اسلامی سازگاری ندارد، حتی حذف رقیبی که راه باطل می رود در صورت لزوم باید از طریق مجاری قانونی و با رعایت اخلاق و پرهیز از زیاده گویی و صرفا تکیه بر چیزی باشد که اولا "هست و ثانیا محدودیتی اخلاقی برای بازگویی آن وجود ندارد، باشد.

با این اوصاف تکلیف سیاستمدارانی که سعی در از میان بردن چهره های موجه انقلاب که صرفا مسیر پیش برد اهداف انقلاب و تعالی کشور و مردم را از مسیری غیر از مسیر ما می دانند، با انواع دروغ ها و تهمت ها و سخنان ناروا می نمایند. چیست؟

در این یادداشت هدف  ارائه مصادیق نیست که متاسفانه مثنوی هفتاد من کاغذ می خواهد. از ادعای جاسوسی رییس جمهور سابق تا تحت نفوذ سرویس های جاسوسی بودن نماینده اصول گرای فعلی مجلس، از تهمت های اخلاقی شرم اور به فلان فعال سیاسی تا تهمت بی مدرک دزدی به فلان مقام دولتی و.... هدف من دعوت سیاسیون و نویسندگان و سخن وران به تاسی از سیاست ورزی هست که شهید بزرگوار سید حسن مدرس آن را عین دیانت دانسته اند. و معمار کبیر انقلاب پایه های جمهوری اسلامی را بر آن استوار نموده و مقام معظم رهبری نیز بر همان مسیر می روند و مسئولین را هم به طی همین طریق دعوت می نمایند.

 

17302

کد N139577