فرمانده ارتش پاکستان: قادر به مقابله با هر نوع تهدیدی هستیم

سیاسی

فرمانده ارتش پاکستان تاکید کرد که نیروهای مسلح این کشور کارکشته جنگ بوده و قادر به مقابله با هر نوع تهدید داخلی و یا خارجی هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری هند، ژنرال راحیل شریف، فرمانده ارتش پاکستان این اظهارات را در جریان بازدید از مقر هنگ مرزبانی ارتش واقع در شهر پیشاور ایراد کرد. این دیدار کمی پس از آن انجام شد که شبه‌نظامیان طالبان در اقدامی ناگهانی 23 تن از نیروهای مرزبانی پاکستان را اعدام کردند.

فرمانده ارتش پاکستان اظهار داشت: بگذارید جای هیچ‌گونه تردیدی نباشد که نیروهای مسلح پاکستان کارکشته جنگ هستند و کاملا قادر به مقابله با هر نوع تهدید خارجی یا داخلی علیه تمامیت و استقلال کشور عزیزمان هستند.

وی با اشاره به موفقیت عملیات‌های نیروهای امنیتی پاکستان علیه تروریست‌ها اقدام به تحسین تلاش‌ها و قاطعیت سربازان و نیروهای پلیس کرد که به گفته وی با کمک کل کشور مناطق آلوده به شبه‌نظامیان را پاکسازی کرده‌اند.

شریف خاطرنشان ساخت: ما همچنین کاملا آماده‌ایم که با هر چالشی در آینده نیز مقابله کنیم.

این اظهارات فرمانده ارتش پاکستان در حالی ایراد شد که یک روز پیش از آن نیروی هوایی پاکستان به پایگاه‌های طالبان در وزیرستان شمالی و مناطق قبیله‌نشین خیبر حمله کرد و دستکم 40 شبه‌نظامی را کشت.

انتهای پیام

کد N138416