حق شناس: اساسنامه خانه احزاب باید خارج از رقابت های سیاسی تدوین شود

احیاء مجدد

تهران – ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: اساسنامه خانه احزاب باید به صورتی تدوین شود که خارج از بحث ها و رقابت های حزبی و سیاسی باشد.

محمد جواد حق شناس روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره راه اندازی مجدد خانه احزاب افزود، فعالان حزبی در تعامل با وزارت کشور هستند تا در کوتاهترین مدت زمینه احیای خانه احزاب فراهم شود.

وی یادآور شد: با توجه به رویکردی که وزارت کشور داشته و دارد و نشستی هم که با وزیر کشور داشتیم به نظر می رسد وزارت کشور و دولت در رابطه با فعالیت دوباره خانه احزاب نه تنها مشکلی ندارند بلکه قصد همراهی دارند که امیدواریم به آن نقطه برسیم.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: در حال حاضر احزاب در مرحله توافق بین خود هستند و دوم این که به دنبال نوشتن ساز و کارو اساسنامه جدید خانه احزاب هستند.

حق شناس ابراز امیدواری کرد که اساسنامه احزاب سمت وسویی یابد که خارج از بحث ها و رقابت های حزبی و سیاسی باشد و با هدف افزایش همکاری ها حول مشترکات حزبی و تعامل و همراهی تدوین شود.

وی یادآور شد: به هر صورت نوشتن اسناسنامه با این روندی که پیش می رود یک مقدار زمان می برد که امیدواریم ظرف یکی دو ماه آینده این روند را به نتیجه برسانیم.

سیام**1058 ** 1418
کد N138213