کنعانی مقدم در گفت‌وگو با ایلنا:

تصور پایگاه مردمی احمدی‌نژاد توهم است

سیاست داخلی

با توجه به اینکه آقای احمدی‌نژاد بعد از ۸ سال ریاست جمهوری سوالات بزرگی در میان ملت ایجاد کرده است، باید قبل از حضور در انتخابات به این سوالات به مردم پاسخگو باشد تا ذهنیت مردم نسبت به ایشان روشن شود./اگر آقای احمدی‌نژاد از یک شهرستان کاندیدا شود ممکن است رای بیاورد اما امکان رای آوردن ایشان یا لیست مدنظر آنها در تهران بعید است.

دبیر‌كل حزب سبز با تاکید بر اینکه احمدی‌نژاد نه در میان اصولگرایان و نه در میان اصلاح‌طلبان و نه در میان حزب‌اللهی‌ها طرفداری ندارد، ابراز داشت: معتقدم اینكه تصور شود كه هنوز از ایشان حمایت مردمی وجود دارد، توهم است.

حسین کنعانی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص تشدید فعالیت‌های انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد برای انتخابات آتی مجلس گفت: با توجه به اینکه آقای احمدی‌نژاد بعد از ۸ سال ریاست جمهوری سوالات بزرگی در میان ملت ایجاد کرده است، باید قبل از حضور در انتخابات به این سوالات به مردم پاسخگو باشد تا ذهنیت مردم نسبت به ایشان روشن شود.

وی با بیان اینكه احمدی‌نژاد از نردبان اصولگرایان بالا آمد، گفت: هرچند بعد از رفتارها و اقدامات ایشان در دوره ریاست‌جمهوری‌، دیگر اصولگرایان از ایشان حمایت نمی‌کنند.

دبیرکل حزب سبز ایران پایگاه اجتماعی احمدی‌نژاد در میان مردم را کمرنگ دانست و اذعان داشت: ابهامات درباره ایشان و افراد نزدیک به وی و عملکردشان بالاخص در چهار سال دوم هنوز در میان خیلی از مردم و فعالان سیاسی پاسخ داده نشده است.

کنعانی مقدم افزود: ایشان می‌خواهد با گرد آوردن یاران و کسانی که با آنها پیوند دارد، خود را بازسازی کند و از این سوالات فرار کند.

دبیر سیاسی جبهه ایستادگی خاطرنشان کرد: اگر آقای احمدی‌نژاد از یک شهرستان کاندیدا شود ممکن است رای بیاورد اما امکان رای آوردن ایشان یا لیست مدنظر آنها در تهران بعید است.

وی با تاکید بر اینکه احمدی‌نژاد نه در میان اصولگرایان و نه در میان اصلاح‌طلبان و نه در میان حزب‌اللهی‌ها طرفداری ندارد، ابراز داشت: معتقدم اینكه تصور شود كه هنوز از ایشان حمایت مردمی وجود دارد، توهم است.

دبیرکل حزب سبز ایران درپایان بیان کرد: کسانی که از آقای احمدی‌نژاد حمایت می‌کنند که به دنبال رجعت به گذشته برای رسیدن به قدرت هستند.

کد N137987