با اشاره به انفجارهای اخیر در عراق

عمار حکیم: نیروهای امنیتی عراق مسوولیت مهمی در قبال امنیت و آرامش مردم دارند

سیاسی

رئیس مجلس اعلای عراق با اشاره به انفجار‌های اخیر در عراق تاکید کرد که نیروهای امنیتی مسوولیت مهمی در قبال مردم دارند و امیدواریم به زودی شاهد بازگشت آرامش و امنیت به زندگی ملت عراق باشیم.

رئیس مجلس اعلای عراق با اشاره به انفجار‌های اخیر در عراق تاکید کرد که نیروهای امنیتی مسوولیت مهمی در قبال مردم دارند و امیدواریم به زودی شاهد بازگشت آرامش و امنیت به زندگی ملت عراق باشیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) عمار حکیم در سخنرانی هفتگی خود در جمع مردم بغداد با ابراز تاسف از انفجارهای تروریستی در شهرهای مختلف عراق و منطقه گفت: این انفجار‌های مجرمانه سندی است بر اصرار گروهک‌های تروریستی به عزم خود در قتل هر انسانی و برهم زدن زندگی مردم در کشورمان. چه توقعی داریم از تکفیری‌ها! این‌ها که دست به قتل و تکفیر کسانی زدند که روزگاری همفکرشان بودند و شاید اختلاف‌نظری با آن‌ها در تطبیق عمل و شیوه مواجهه دارند.

وی ادامه داد: تکفیری‌ها به این گونه انسان‌ها رحم نمی‌کنند، چطور به مردم بی‌گناه رحم کنند. جنگ ما با تروریسم جنگی طولانی مدت است، ما جان خود را در راه آرامش و امنیت مردم فدا خواهیم کرد و جلوی هر تروریست داعشی و تکفیری القاعده‌ای خواهیم ایستاد.

رئیس مجلس اعلای عراق اظهار کرد: نیروهای امنیتی عراق مسوولیت مهمی در قبال مردم خود دارند تا به قوه الهی شاهد بازگشت آرامش و امنیت به زندگی ملت عزیزمان باشیم. بالاخره خونریزی متوقف خواهد شد. باید زندگی ادامه پیدا کند و حرمت مردم حفظ شود. روزی خواهد رسید که سحر بر ساحر منقلب خواهد شد و هر کسی که راضی به ریختن خون بیگناهان بوده مورد هدف همان گروه‌های تکفیری و تروریستی قرار خواهد گرفت.

حکیم گفت: در لبنان و مصر هم شاهد انفجاراتی هستیم که فقط بی‌گناهان را مورد حمله قرار می‌دهد و تکفیریان با بی‌شرمی تمام مسوولیت این انفجارها را بر عهده می‌گیرند. ننگ و عار بر تکفیریان بی‌شرم و عزت و رفعت برای ملت‌های مسلمان.

وی با محکومیت اعمال مجرمانه تکفیری‌ها با خانواده‌های شهدا و مجروحان این انفجارها تروریستی اعلام همبستگی کرد.

انتهای پیام

کد N137738