آیت‌الله جنتی:

اولین گزینه روی میز ملت ایران مرگ بر آمریکا است

سایر حوزه ها

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه مرگ بر آمریکا اولین گزینه روی میز ما است، گفت: مردم با حضور در راهپیمایی اعلام کردند مشتاق گزینه های روی میز آمریکا بوده و این یعنی لبخند تحقیرآمیز به آمریکا.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله جنتی خطیب این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: از همه مردم برای حضور در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن تشکر می کنم. در شرایطی که دشمن پررویی می کند و کارهای زشت انجام می دهد و حرف های بد می زند، مردم ما به غیرتشان برخورد و با حضور پرشکوهشان اعلام کردند ذلت را تحمل نمی‌کنند.

وی افزود: مردم ما تحقیر را تحمل نمی کنند و درصد بالای حضور مردم نسبت به سال گذشته این را ثابت می کند. خدا شما را عزیز و عزیزتر کند.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: حضور مردم نشان داد که مردم از گزینه روی میز آمریکا نمی ترسند و پیام ملت ما این بود که مشتاق گزینه های روی میز هستیم و این یعنی لبخند تحقیرآمیز به آمریکا.

آیت‌الله جنتی با تاکید بر اینکه مرگ بر آمریکا اولین گزینه روی میز ما است، تصریح کرد: مرگ بر آمریکا، شعار تمام مردم و شعارهای دیگر وحدت مردم با وجود اختلافات داخلی در مقابل آمریکا بود و نشان داد اختلافات داخلی سبب نمی شود وحدت را فراموش کنیم.

وی بیان کرد: دفاع از مردم فلسطین گزینه دیگر روی میز ما بود همچنین نترسیدن از دشمن و مرگ، پیام دیگری بود که مردم ما به مسئولان دادند.

ادامه دارد...