اجلاس سراسری جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری برگزار شد

جبهه پیروان

تهران- ایرنا- اجلاس سراسری جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با حضور رییس ، نواب رییس و تمامی دبیران استانی این جبهه و تشکل های زیر مجموعه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، در این اجلاس که روز پنجشنبه در مدرسه شهدای حزب موتلفه برگزار شد، محمد رضا باهنر که چندی قبل جانشین مرحوم عسگر اولادی شده بود به تبیین شاخص ها و برنامه های آینده جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری پرداخت.

وی توصیه هایی را به دبیران تشکل های زیر مجموعه جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری ارایه داد و یاد و خاطره مرحوم عسگر اولادی را گرامی داشت.

برنامه هایی برای وحدت اصولگرایان، تبیین شرایط سیاسی کشور، جوانگرایی و توجه به وحدت اصولگرایان در تمامی استانها نیز از جمله توصیه های اسدالله بادامچیان نایب رییس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری بود.

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم رییس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی نیز سخنران ویژه این اجلاس 5 ساعته بود که به تبیین لایحه بودجه 93 و نقاط قوت و ضعف آن پرداخت.

این نماینده مجلس شورای اسلامی به سوالات بودجه ای دبیران جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری پاسخ داد و شرایط آینده اقتصادی کشور را برای این فعالان سیاسی ترسیم کرد.

محسن کوهکن نایب رییس دیگر جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری نیز در این اجلاس به تبیین مواضع این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و درباره شرایط سیاسی کشور و گذشته و آینده اصولگرایی توضیحاتی را ارایه کرد.

محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی هم در این اجلاس سراسری یاد و خاطره عسگر اولادی را گرامی داشت و به مهندس محمدرضا باهنر که به اتفاق آرا رییس جبهه پیروان شده است تبریک گفت و برای وی آرزوی توفیق کرد.

وی شرایط قبل و بعد از درگذشت عسگر اولادی را برای دبیران استانی و تشکل های زیر مجموعه جبهه پیروان تبیین کرد.

به گفته حبیبی مرحوم عسگر اولادی فردی متدین، با ایمان و بی نظیر بود که درگذشت وی ضایعه ای تاسف بار تلقی می شود.

آخرین اجلاس سراسری جبهه پیروان در سال 92 با حضور تمامی تشکل ها و اعضای زیر مجموعه این جبهه برگزار شد و مسائل داخلی و دغدغه های اعضا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مرور وقایع سیاسی کشور در یک سال گذشته، یادآوری اهداف جبهه پیروان، تشریح مسائل داخلی و خارجی، برنامه های تئوری اصولگرایان و برخی موضوعات داخلی از دیگر برنامه های اجلاس سراسری جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری بود.

پس از پایان اجلاس سراسری جبهه پیروان مراسم سالگرد مرحومه مریم بهروزی دبیرکل فقید جامعه زینب(س) و عضو شورای مرکزی جبهه پیروان برگزار شد.

سیام**7261**1478
کد N135540