۰
سردار دهقان در جمع خبرنگاران:

پاسخ ایران به هر تجاوزی پشیمان‌کننده خواهد بود

  • ۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
وزارت دفاع,حسین دهقان,امنیت

همشهری آنلاین: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت آمادگی کامل در نیروهای مسلح برای پاسخ به هرنوع اقدام جنون آمیزی گفت: پاسخ ما به هر تجاوزی پشیمان کننده خواهد بود.

دفاع > امنیت- همشهری آنلاین:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت آمادگی کامل در نیروهای مسلح برای پاسخ به هرنوع اقدام جنون آمیزی گفت: پاسخ ما به هر تجاوزی پشیمان کننده خواهد بود.

به گزارش تسنیم، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه همایش مدیریت دانش در نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران در خصوص حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: ملت ما اراده خود را در راهپیمایی 22 بهمن برای مقاومت در مقابل هرنوع اقدام بیگانه‌ای نشان داد و دنیا هم این پیام را دریافت کرد.

وی گفت: حضور مردم در اصل بیان تصمیم، اراده، وحدت، انسجام، مقاومت و استقامت مردم در مقابل زیاده خواهی ها، یاوه گویی‌ها و بی ادبی مسئولان آمریکایی در این مدت بود.

نیروهای مسلح در مقابل هر تهدید ایفای نقش می‌کند

وزیر دفاع افزود: نیروهای مسلح مستقل و متفاوت با ملت نیستند و به عنوان پیشانی برخورد با هر نوع تهدیدی که از طرف هر مداخله گر یا متجاوزی صورت می‌گیرد، ایفای نقش می‌کنند و عمق راهبردی و پشتوانه آنان هم مردم هستند.

سردار دهقان با اشاره به اهمیت آمادگی کامل در نیروهای مسلح برای پاسخ به هرنوع اقدام جنون آمیزی گفت: پاسخ ما به هر تجاوزی پشیمان کننده خواهد بود.

وزیر دفاع همچنین در پاسخ به سوالی درباره ضرورت مدیریت دانش در نیروهای مسلح گفت: از آنجایی که نیروهای مسلح باید از اقتدار لازم برای پاسخگویی به هر تهدید بهرمند باشند، توجه به مقوله مدیریت دانش بسیار ضروری و راهبردی است.

وی افزود: نیروهای مسلح در سایه تدوین راهبرد مدیریت دانش متکی بر راهبرد کلان اداره و مدیریت سازمان بتوانند به تهدیدات پاسخ گویند.

سردار دهقان به استقبال خوب نیروهای مسلح و نخبگان از همایش مدیریت دانش اشاره و ابراز امیدوار کرد ، دستاوردهای این همایش و هم فکری در حوزه مدیریت دانش برای ایجاد فضای مدیریتی قوی‌تر، تولید قدرت دفاعی و مواجهه با تهدیدات احتمالی مورد استفاده قرار گیرد.

وی درباره اقدامات صورت گرفته برای شکل گیری مدیریت دانش در نیروهای مسلح گفت: در چند سال گذشته این حرکت در سطح نیروهای مسلح به وجود آمده است و نیروها متناسب با وضع خود در زمینه های مستندسازی، خلق دانش در چارچوب نیازها، ذخیره‌سازی و ایجاد بستر ارتباطی و بهره گیری از فناوری اطلاعات اقداماتی انجام داده‌اند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: این اقدامات زمینه‌ای را فراهم می‌آورد که این دانش برای بهره برداری در دسترس قرار گیرد و با رعایت ملاحظات خاص نیروهای مسلح نشر یابد که جامعه هم از آن بهره لازم را داشته باشد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.