با هنر: از سرداران جنگ دیپلماتیک در مذاکرات حمایت می کنیم

هسته ای

تهران – ایرنا – رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 گفت: در شرایط کنونی درگیر جنگ تمام عیار دیپلماتیک هستیم و باید از سرداران این جبهه حمایت کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمدرضا باهنر روز پنجشنبه در اجلاس سراسری جبهه پیروان خط امام ورهبری در حسینیه شهدای موتلفه با بیان این مطلب افزود: دشمن با همه توان در این جنگ دیپلماتیک وارد شده و ما هم با همه توان در این جنگ حضور یافته ایم.

وی تاکید کرد: کار خطیر و حساسی در این مذاکرات پیش روی ماست و ما به سربازان و سرداران جبهه دیپلماتیک اعتماد داریم و از آنان حمایت می کنیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: سرداران درحال مبارزه هستند و خط قرمزها هم برایشان روشن است.

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه خط قرمزها از سوی کارشناسان هسته ای کشورمان رعایت می شود گفت: برخی نگرانند که شاید وعده خلافی از سوی مذاکره کنندگان هسته ای ما صورت گیرد که در پاسخ آنها باید گفت که کلید و شیر غنی سازی 20 درصد در اخیتار ظریف و همکارانش نیست و خط قرمزها رعایت می شود.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که فرموده اند ما به تعهدات خود وفاداریم و نقض وعده نمی کنیم، ادامه داد: ایران به تعهدات خود عمل می کند و این رویکرد به شرط دوری طرف های مقابل مذاکره کننده با ایران از خلف وعده است.

باهنر تاکید کرد: تهران خواهان بازی برد - برد است و اگر بازی به سمت برد و باخت پیش برود، فعالیت های هسته ای خود را ادامه خواهیم داد.

** مردم ازافراط و تفریط خسته شده اند

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری در ادامه با اشاره به انتخابات 24 خرداد سال جاری گفت: در این دوه از انتخابات مردم که از افراطی گری های 8 ساله اصلاح طلبان و افراطی گری های احمدی نژاد خسته شده بودند ، به شعار اعتدال رای دادند.

باهنر افزود: روحانی نماد حرکت اعتدالی است و این رویکرد را از گذشته خود دارد.

وی ادامه داد: دولت یازدهم با سختی های زیادی روبرو است و این را در آغاز کار، رییس جمهوری و وزرا نیز گفته اند.

ادامه دارد....

سیام 1723/1647
کد N134384