رئیس پارلمان ترکیه:

امیدواریم مصوبات این دوره از اجلاس کشورهای اسلامی اجرایی شود

مجلس

رئیس مجلس ترکیه با تشکر از جمهور اسلامی ایران برای میزبان نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی گفت: امیدواریم مصوبات این دوره از کنفرانس کشورهای اسلامی اجرایی شود و موجبات خیر و برکات را فراهم کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در دومین روز از نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی رئیس هیات پارلمانی الجزایر اظهار داشت: امیدواریم مصوبات این اتحادیه به زودی محقق شود و شاهد تحولات جدیدی در منطقه باشیم.

وی افزود: پارلمان اسلامی نماینده قشرهای وسیعی از ملتها هستند که باید با پی گیری مصوبات این دوره از اجلاس شرایط تحول در منطقه را ایجاد کنیم.

این عضوی هیات پارلمانی الجزایر خاطر نشان کرد: از جمهوری اسلامی ایران تشکر می کنم وآرزوی پیشرفت بیشتر برای ایران را داریم.

رئیس پارلمان الجزایر در پایان اعلام آمادگی کرد: که در کنار کشور مالی برای موفقیت بیشتر دهمین اجلاس کنفرانس اسلامی همکاری کند.

همچنین رئیس مجلس ترکیه در ادامه با اشاره به عملیات تروریستی صورت گرفته امروز صبح در لبنان گفت: تعدادی از مسلمان در نتیجه این عملیات تروریستی از دست رفت و امیدواریم دیگر شاهد این فجایع نباشیم.

وی با ابراز امیدواری اجرایی شدن مصوبات این دور از کنفرانس کشورهای اسلامی گفت: از روسای پارلمانها و هر کس که در این اجلاس سهیم بوده تشکر می کنیم.