دیدار رییس مجلس با دبیرکل پیشین اتحادیه بین‌المجالس اسلامی

ابراهیم اوف، دبیرکل پیشین اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی بعدازظهر امروز (چهارشنبه) با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر علی لاریجانی در ابتدای این دیدار با تشکر از حمایت ابراهیم اوف در سمت دبیرکلی اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی، گفت: تلاش مجموعه رییسان و مسوولان این اتحادیه حل مشکلات امروز جهان اسلام و ایجاد وحدت میان مسلمانان جهان بوده است.

رییس مجلس شورای اسلامی هم‌چنین گفت: راه‌اندازی و فعالیت این مجموعه عظیم و برپایی اجلاس‌های متعدد توسط اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی از زمان تاسیس تاکنون با تلاش کلیه کشورهای عضو و مسوولان دست‌اندرکار آن حاصل شده است.

ابراهیم اوف، دبیرکل پیشین اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی نیز در این دیدار از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران در خصوص تاسیس و فعالیت این مجموعه جهت وحدت مسلمانان و حل مشکلات آنان قدردانی کرد.

او افزود: خدمت به جامعه مسلمانان و فعالیت جهت وحدت میان امت اسلام توفیق بزرگی است که نصیب برگزارکنندگان و مسوولان اجلاس اتحادیه مجلس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی شده است.

انتهای پیام

کد N134080