موسوی لارگانی درتذکری به وزیر جهاد کشاورزی:

مبلغ جبرانی برای خسارت کشاورزان فلاورجان بسیار ناچیز است

مجلس

وی همچنین در تذکری به وزیر کشور از وی خواست تا نسبت به ارتقای روستاهای شهرستان فلاورجان که بیش از ۶ هزار نفر جمعیت دارند به شهر اقدام کنند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزان فلاورجان بیش از ۱۵۰میلیارد تومان خسارت دیده‌اند اما برای جبران این خسارت مبلغ ناچیزی به آن‌ها اعتبار داده‌اند که این در شأن دولت جمهوری اسلامی و کشاورزان نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی درتذکر شفاهی به وزیر علوم نسبت به عزل رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت: وزیر علوم چند روز پیش اعلام کرده بود که تغییر رئیس دانشگاه تهران شایعه‌ای بیش نیست، اما دیروز یک مرتبه در خبری شنیدیم که رئیس دانشگاه تهران عزل شده است.

نماینده مردم فلاورجان در تذکری دیگر به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در خصوص تجهیز بیمارستان ۹۶ تخت خوابی حوزه انتخابیه‌اش که مطالبه جدی مردم آنجاست، تاکید کرد.

وی همچنین در تذکری به وزیر کشور از وی خواست تا نسبت به ارتقای روستاهای شهرستان فلاورجان که بیش از ۶ هزار نفر جمعیت دارند به شهر اقدام کنند.

وی در ادامه این مطلب افزود: دهیاران بسیاری از این روستا‌ها به دلیل پرجمعیت بودن آن مناطق نمی‌توانند به مشکلات آنجا رسیدگی کنند.

موسوی لارگانی همچنین به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر کشور درباره پرداخت خسارت کشاورزان فلاورجان تذکر داد و افزود: کشاورزان فلاورجان بیش از ۱۵۰میلیارد تومان خسارت دیده‌اند اما برای جبران این خسارت مبلغ ناچیزی به آن‌ها اعتبار داده‌اند که این در شأن دولت جمهوری اسلامی و کشاورزان نیست.

کد N133358