سه افسر پلیس در تایلند کشته شدند/ احتمال برکناری نخست وزیر

کمیسیون مبارزه با فساد تایلند پس از کشته شدن سه نفر در بانکوک که یک از آنها افسر پلیس و دو تن دیگر از مخالفان و شکست طرح یارانه برنج نخست وزیر موقت این کشور از امکان برکناری یینگلوک شیناواترا از نخست وزیری خبر داد.

سه افسر پلیس در تایلند کشته شدند/ احتمال برکناری نخست وزیرکمیسیون مبارزه با فساد تایلند پس از کشته شدن سه نفر در بانکوک که یک از آنها افسر پلیس و دو تن دیگر از مخالفان و شکست طرح یارانه برنج نخست وزیر موقت این کشور از امکان برکناری یینگلوک شیناواترا از نخست وزیری خبر داد.

 

 

 

 

رسانه های تایلند اعلام کردند در درگیری روز سه شنبه بین پلیس و مخالفان دولت در بانکوک سه نفر کشته و حدود 60 نفر زخمی شدند.

کمیسیون مبارزه با فساد تایلند پس از کشته شدن این افراد و شکست طرح مجادله برانگیز یارانه برنج در بیانیه ای تاکید کرد در صورت اثبات غفلت یینگلوک شیناواترا در وظایفش در اجرای این طرح که پیامدهای زیادی داشت از پست نخست وزیری کنار گذاشته می شود.

این کمیسیون اعلام کرده است نخست وزیر موقت تایلند به هشدارهای داده شده در ارتباط با طرح یارانه برنج و خرید برنج از کشاورزان که باعث ایجاد فساد شده، توجهی نکرده است.

منبع: رویترز

52261

کد N131809