«اجتهاد و نوآوری فکری آیت‌الله خامنه‌ای» رونمایی می‌شود

سیاسی

کتاب "اجتهاد و نوآوری فکری از دیدگاه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی)" به عنوان هزاروششصدمین کتاب انتشارات سروش با حضور جمعی از اصحاب فرهنگ، هنر، اندیشه و رسانه با سخنرانی آیت‌الله حائری شیرازی رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خردادماه سال 1390 در کشور لبنان همایشی با عنوان "اجتهاد و نوآوری فکری امام خامنه‌ای" برگزار شد که در آن اندیشمندانی از ایران و کشورهای مختلف اسلامی حضور داشتند که به بحث و بررسی و ارائه مقالات خود درباره اندیشه، آرا، افکار و نظریات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای پرداختند و مجموعه مقالات برگزیده این همایش در کتابی با همین عنوان از سوی مؤسسه معارف الحکمیه لبنان منتشر شد.

انتشارات سروش بنا به اهمیت این همایش و ضرورت آشنایی هرچه بیشتر اهل قلم و اندیشه با دیدگاه‌های متفکران مسلمان و غیرمسلمان درباره معظم له این کتاب را با عنوان "اجتهاد و نوآوری فکری آیت‌الله خامنه‌ای" به زبان فارسی ترجمه کرده و آن را به عنوان هزاروششصدمین اثر این انتشارات به بازار نشر عرضه می‌کند.

مراسم رونمایی این کتاب با سخنرانی آیت‌الله حائری شیرازی و حضور جمعی از اهل قلم و اندیشه، رسانه و صاحب‌نظران فرهنگی برگزار می‌شود و سرفصل‌های مختلف این اثر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آیین رونمایی از این کتاب روز دوشنبه، پنجم اسفندماه جاری، ساعت 15 در سالن اجتماعات انتشارات سروش واقع در خیابان شهید مطهری، نبش خیابان شهید مفتح، طبقه هفتم ساختمان سروش برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد N130996