خودسوزی مقابل وزارت نفت ارتباطی با حضور رییس جمهور ندارد

سیاست داخلی,خودسوزی مقابل وزارت نفت ارتباطی با حضور رییس جمهور ندارد

امروز پس از بازدید و خروج رئیس جمهور از وزارت نفت یکی از کارکنان در محوطه خروجی ساختمان اقدام به خودسوزی کرد.

یك منبع آگاه در ریاست جمهوری ضمن تایید خبر خودسوزی فردی در مقابل وزارت نفت گفت:خود سوزی این فرد ارتباطی با حضور رییس جمهور در وزارت نفت نداشته و زمانی اتفاق افتاده كه رییس جمهور محوطه وزارت نفت را ترك كرده بود.

اکبر نعمت اللهی سخنگوی وزارت نفت در گفت گو با خبرنگار ایلنا در خصوص انتشار خبری مبنی بر خودسوزی یکی از کارکنان وزارتخانه اظهار داشت:  امروز پس از بازدید و  خروج رئیس جمهور از وزارتخانه یکی از کارکنان در محوطه خروجی ساختمان اقدام به خودسوزی کرد.

وی در ادامه گفت: هویت و دلیل خودسوزی فرد مزبور هنوز مشخص نیست.

سخنگوی وزارت نفت نشان کرد: کارکنان به محض مشاهده خودسوزی فرد یاد شده وی را به بیمارستان منتقل کرده و در حال حاضر وضعیت جسمانی این شخص مساعد است.

گفتنی است در همین رابطه یك منبع آگاه در ریاست جمهوری ضمن تایید این خبر به ایلنا گفت:خود سوزی این فرد ارتباطی با حضور رییس جمهور در وزارت نفت نداشته و زمانی اتفاق افتاده كه رییس جمهور محوطه وزارت نفت را ترك كرده بود و حتی به محل نهاد ریاست جمهوری نیز رسیده بود.

وی افزود:در حالیكه این اتفاق كاملا درون سازمانی بوده عده‌ای قصد دارند تا موضوع را  با اغراض سیاسی خود به حضور رییس جمهور در وزارت نفت ارتباط دهند.

کد N128953