افضلی‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا مطرح کرد؛

اعلام گزارش نهایی گزارش کمیسیون اصل نود در مورد رشوه در فوتبال تا پایان سال

سیاسی

سخنگوی کمیسیون اصل نود با تاکید بر اینکه این کمیسیون پرونده رشوه در فوتبال را با دقت مورد بررسی قرار داده است، گفت که این کمیسیون تا پایان سال گزارشی را به مردم ارائه می‌کند.

سخنگوی کمیسیون اصل نود با تاکید بر اینکه این کمیسیون پرونده رشوه در فوتبال را با دقت مورد بررسی قرار داده است، گفت که این کمیسیون تا پایان سال گزارشی را به مردم ارائه می‌کند.

مصطفی افضلی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: کمیسیون اصل نود در حال بررسی مرحله رشوه در فوتبال است ولی قرار شده است که فعلا جزییات آن رسانه‌ای نشود.

وی تاکید کرد که بررسی‌های این کمیسیون به مراتب محتوایی‌تر و جدی‌تر از گذشته پیگیری می‌شود.

افضلی‌فرد همچنین ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال گزارشی از بررسی‌های این کمیسیون به ملت ارائه شود.

سخنگوی کمیسیون اصل نود همچنین در مورد آخرین وضعیت بررسی پرونده خودروهای مگان عدم تعهد گفت: برای بررسی این موضوع از تمامی سازمان‌ها و حتی صداوسیما استعلام‌های لازم صورت گرفته است که به محض نهایی شدن نتایج اعلام می‌شود.

وی همچنین در مورد شکایت تعدادی از نمایندگان از وزیر علوم در مورد اختیار قرار دادن دانشجویان ستاره‌دار به این نمایندگان گفت: در جلسه‌ای با حضور شاکیان و وزیر علوم این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد مطابق اصول 84 و 90 قانون اساسی وزارت علوم به خواسته نمایندگان مبتنی بر اعمال حق قانونی‌شان تمکین کرده و پرونده‌ها را در اختیار آنها قرار دهد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود همچنین در مورد جزییات شکایت کوچکی‌نژاد نماینده رشت از کمیسیون تلفیق گفت: آقای کوچکی‌نژاد از رییس و نواب رییس کمیسیون تلفیق به کمیسیون اصل نود شکایت کرده است.

افضلی‌فرد ادامه داد: شکایت ناظر بر این است که مصوبات کمیسیون تلفیق براساس منافع حوزه‌های انتخابیه، برخی افراد دستکاری و تغییر داده شده است این بدان معناست که مصوبه کمیسیون به صحن معرفی نشده و خلاف مصوبه تغییراتی اعمال شده است.

وی در پایان در مورد اینکه آیا شکایتی در اعتراض به یکی از قسمت‌های سرزمین کهن به این کمیسیون ارائه شده است، گفت که تاکنون کسی شکایت نکرده است.

انتهای پیام

کد N128813