سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با ایلنا:

استراتژی اصولگرایان در انتخابات مجلس در همایش جبهه پیروان تعیین می‌شود

سیاست داخلی

مهندس باهنر در این همایش گزارشی از تغییرات ایجاد شده در جبهه پیروان خط امام و رهبری را به استماع حاضران می‌رساند و درباره مهمترین مسائل روز نیز سخنرانی خواهند داشت.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: مسائل راهبردی و سیاسی روز، وحدت اصولگرایان و تعیین استراتژی برای حضور در انتخابات آتی مجلس از جمله مباحثی است که در همایش جبهه پیروان خط امام و رهبری مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سیدکمال‌الدین سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص همایش جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: برخلاف بعضی از اظهارنظرها مبنی بر به تعویق افتادن همایش جبهه جبهه پیروان خط امام و رهبری، این مراسم در اول اسفندماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این همایش دبیران و اعضای شورای مرکزی و مسئولان استانی احزاب عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری حضور پیدا می‌کنند، اظهار داشت: مسائل راهبردی و سیاسی روز، وحدت اصولگرایان و تعیین استراتژی برای حضور در انتخابات آتی مجلس از جمله مباحثی است که در این همایش مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان ادامه داد: آقای مهندس باهنر در این همایش گزارشی از تغییرات ایجاد شده در جبهه پیروان خط امام و رهبری را به استماع حاضران می‌رساند و درباره مهمترین مسائل روز نیز سخنرانی خواهند داشت.

کد N128584