رهبر انقلاب در دیدار هزاران تن از مردم آذربایجان:

یك عده سعی نكنند چهره آمریكا را بزك كنند/ مذاكره به جایی نمی‌رسد ولی مخالفتی هم ندارم

سایر حوزه ها

رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران تن از مردم آذربایجان با اشاره به روند مذاکرات هسته ای گفتند: بعضی از مسئولین آن دولت [دولت قبلی] و این دولت فكر می كنند اگر در موضوع هسته ای مذاكره كنند مسئله حل می شود، در سخنرانی اول سال هم گفتم كه من به مذاكره خوشبین نیستم و به جایی نمی رسد ولی مخالفتی هم ندارم.

به گزارش خبرگزاری مهر، صبح امروز در آستانه سالروز قیام تاریخی 29 بهمن سال 1356 مردم تبریز، هزاران نفر از مردم این شهر با حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) دیدار کردند.

رهبر انقلاب، امروز در دیدار مردم آذربایجان گفت: از ملت بزرگ ایران به خاطر شكوه و عظمتی كه از اقتدارشان در روز 22 بهمن نشان دادند تشكر می كنم. زبان از توصیف و تقدیر و تشكر عاجز است. در درجه اول باید جبهه سپاس و ستایش را در برابر پروردگار عالم به خاك بساییم كه محول دلها و مقلب نیتها بود. همه چیز با اراده پروردگار است.

ایشان همچنین ادامه دادند: پیام سلبی انقلاب این است كه ما تسلیم زورگویی نظام سلطه نمی شویم. یك عده سعی نكنند چهره آمریكا را بزك كنند و آن را به عنوان یك دولت علاقمند و انسان دوست معرفی كنند. اگر هم سعی كنند، بی فایده است.

رهبری با اشاره به پیام راهپیمایی 22 بهمن افزودند: پیام 22بهمن امسال را باید از شعارهای مردم گرفت. این راهپیمایی 2پیام داشت؛ پیام استقامت و پیام وحدت. استقامت یعنی مردم روی آرمان‌های انقلاب ایستادگی دارند.

رهبری با اشاره به روند مذاکرات گفتند: بعضی از مسئولین آن دولت [دولت قبلی] و این دولت فكر می كنند اگر در موضوع هسته ای مذاكره كنند مسئله حل می شود، در سخنرانی اول سال هم گفتم كه من به مذاكره خوشبین نیستم و به جایی نمی رسد ولی مخالفتی هم ندارم.

این خبر تکمیل می شود.