سردار جزایری:

اگر قدرت نرم بازدارنده ایران نبود، آمریکا لحظه‌ای در برخورد نظامی درنگ نمی‌کرد

دفاع,امنیت,آمریکا,ستاد کل نیروهای مسلح

همشهری آنلاین: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ابعاد و تاثیر قدرت نرم بازدارنده انقلاب اسلامی و ملت ایران در راهبردهای دشمن گفت: اگر قدرت نرم بازدارنده ایران نبود، آمریکا لحظه‌ای در برخورد نظامی تاخیر نمی‌کرد.

دفاع > امنیت- همشهری آنلاین:
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ابعاد و تاثیر قدرت نرم بازدارنده انقلاب اسلامی و ملت ایران در راهبردهای دشمن گفت: اگر قدرت نرم بازدارنده ایران نبود، آمریکا لحظه‌ای در برخورد نظامی تاخیر نمی‌کرد.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری در حاشیه نشست ستاد تبلیغات دفاعی کشور با تبیین ابعاد قدرت نرم انقلاب اسلامی که همراه با توان بالای دفاعی جمهوری اسلامی قدرت بازدارندگی ایران را تقویت و دشمن را زمین‌گیر کرده است، افزود: دوران تهدیدات جنگ‌های یک سویه سپری شده است و ملت بزرگ ایران در راه حراست از انقلاب اسلامی و اعتلای کشور، در صورت هر گونه اقدام نظامی دهان آمریکا را خرد می‌کند.

وی افزود: سرسپردگی دولت آمریکا به صهیونیسم موجب وهن مردم و جامعه آمریکاست و اسناد موجود و مسلّم گویای آن است که ایالات متحده آمریکا سرانجام از همین ناحیه دچار ضربه اساسی و متلاشی‌کننده خواهد شد.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در ادامه با ستایش حضور گسترده، پرنشاط، با بصیرت و پر رنگ‌تر آحاد ملت ایران در راهپیمایی حماسی و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن تصریح کرد: عظمت وصف‌ناپذیر راهپیمایی امسال که بخشی از آن ناشی از گستاخی و بی‌ادبی‌های حاکمان آمریکا نسبت به جامعه ایران اسلامی بود، نشانه روشنی از عزم و اراده مستحکم و انقلابی ایرانیان غیور برای مقابله با هر گونه زیاده‌خواهی استکبار است.

سردار جزایری پیام‌های راهپیمایی امسال را معنادار و بسیار عبرت‌آموز توصیف کرد و گفت: از عبرت‌های مهم راهپیمایی 22 بهمن، اعلام پیام مقاومت مردم به کارگزاران نظام مبنی بر ایستادگی و صبر در برابر ناملایمات و دشواری‌های روزافزون و لزوم توجه صد درصدی به توانمندی‌های داخلی و بی‌اعتمادی کامل نسبت به رژیم آمریکا بود که نقطه هراس و نگرانی دشمن به شمار می‌رود.