ابراز امیدواری اشتون به نتیجه‌بخش بودن دور جدید مذاکرات ایران و ۱+۵

کا‌ترین اشتون ,کاترین اشتون,هسته‌ای,گروه ۱ ۵,گروه 1 5,سازمان ملل متحد,اتحادیه اروپا,سیاست‌خارجی,آژانس بین‌المللی انرژی اتمی,مذاکرات

همشهری آنلاین: اشتون طی نشستی شورای امنیت سازمان ملل متحد با اشاره به آخرین تحولات در زمینه همکاری‌های ایران و آژانس و ادامه مذاکرات درباره برنامه هسته‌ای این کشور، از پیشرفت‌های صورت گرفته تقدیر کرد.

ایران > سیاست‌خارجی- همشهری آنلاین:
اشتون طی نشستی شورای امنیت سازمان ملل متحد با اشاره به آخرین تحولات در زمینه همکاری‌های ایران و آژانس و ادامه مذاکرات درباره برنامه هسته‌ای این کشور، از پیشرفت‌های صورت گرفته تقدیر کرد.

«کا‌ترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از پیشرفت در روند همکاری‌های ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته‌ای این کشور تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پرس تی‌وی، اشتون طی نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد با اشاره به آخرین تحولات در زمینه همکاری‌های ایران و آژانس و ادامه مذاکرات درباره برنامه هسته‌ای این کشور، از پیشرفت‌های صورت گرفته تقدیر کرد.

وی با اشاره به دور جدید گفت‌وگوهای ایران و گروه ۱+۵ که قرار است سه‌شنبه در وین آغاز شود، نسبت به نتیجه‌بخش بودن این مذاکرات ابراز خوش‌بینی کرد.

اشتون افزود که به‌رغم این‌که دور جدید مذاکرات بسیار پیچیده و چالش‌برانگیز است، طرف‌های مذاکره‌کننده تماش تلاش خود را برای دستیابی به توافقی نهایی به کار خواهند گرفت.