نماینده مردم زنجان و طارم:

فعالیت در احزاب آزمون و خطای مسائل را به حداقل می‌رساند

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: در صورت حضور گسترده مردم در احزاب امور مهم به صورت علمی و با آزمون و خطای کمتری انجام می‌شود.

"محسن علیمردانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، اظهارکرد: حضور احزاب قوی و کارآمد برای توسعه سیاسی کشور و بالا بردن مشارکت افراد در زمینه‌های مختلف ضروری است و هر چه احزاب قوی‌تر باشند برای مشارکت گسترده مردمی موثر است.

وی افزود: در صورت حضور گسترده مردم در احزاب امور مهم به صورت علمی و با آزمون و خطای کمتری انجام می‌شود.

علیمردانی تصریح کرد: زیرا حضور افراد در احزاب و به کارگیری آنها در چارچوب خاص مرحله به مرحله و با توجه به توانایی‌ها و دانشی که دارند صورت می‌گیرد و افراد شایسته امکان حضور بیشتری در جایگاه‌های مورد نیاز را پیدا می‌کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: احزاب در کشورهای پیشرفته از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند ولی در کشورما فعالیت آنها با سیاست آمیخته شده و لذا مسائل سیاسی شایسته سالاری و توانمندی را در مواقعی تحت تاثیر خود قرار داده است.

علیمردانی با بیان اینکه دولت تدبیر وامید نقش ویژه‌ای برای فعالیت احزاب قائل است، گفت: توجه ویژه دولت تدبیر و امید می‌تواند زمینه فعالیت جدی احزاب را در کشور فراهم کند و در سایه آن شاهد فعالیت‌های گسترده مردمی در بخش‌های مختلف باشیم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعا با توجه ویژه دولت، مردم نیز با میل و رغبت بیشتری در این حوزه ورود پیدا کرده و شاهد پویایی احزاب مختلف خواهیم بود.

انتهای پیام

کد N125275