حقیقت پور :آمریکا ناقض حقوق بشر است/ اعتمادی به غرب نداریم

فارس نوشت:

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایران هیچ گاه اعتمادی به امریکا نداشته است ، گفت : اظهارات آمریکایی ها مصرف داخلی دارد و آن ها در دنیای امروز دیگر آبرویی ندارند.
منصور حقیقت پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا گفت: پیشنهاد می‌کنم یک هیات منصفه بین‌المللی عادل عملکرد ایران و آمریکا را بررسی کند تا مشخص شود چه کسی از گروهک‌های تروریستی حمایت می‌کند. نقض حقوق بشر برچسب آمریکایی‌هاست و آن‌ها امروز در صحنه جهانی آبرویی ندارند.

وی با انتقاد از عملکرد دوگانه غرب پس از توافق ژنو و اتخاذ مواضع گوناگون از جانب تیم مذاکره کننده 1+5 ، اظهار داشت : ما زیر میز مذاکره نمی زنیم و همچنان به مذاکره ادامه خواهیم داد اما غرب باید بداند که آستانه تحمل ملت ایران در حال لبریز شدن است.

حقیقت پور با اشاره به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنیم آمریکا به بی آبرویی خود بیشتر دامن نزد، مردم با حضور خود ثابت کردند که با تمام وجود از نظام و رهبری معظم انقلاب حمایت می کنند و تحریک عواطف ملت ایران به ضرر خودشان تمام می شود.

29219

 

کد N124751