عیادت ناطق نوری، سید حسن خمینی و شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی از حاجی حیدری

حزب موتلفه اسلامی

دبیرکل و برخی اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با حضور در بیمارستان و عیادت از حاج ابوالفضل حاجی حیدری رییس هسته گزینش این حزب، در جریان جزئیات روند درمان وی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب موتلفه پیش از این نیز برخی مقامات کشوری همچون حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری، حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی و برخی دیگر از شخصیتهای کشوری و حوزوی از وی عیادت کرده اند.
به گزارش شما، حاج ابوالفضل حاجی حیدری از تمامی مسئولان و شخصیت‌های کشوری و لشگری و اشخاصی که در این مدت از طریق پیام و حضور در بیمارستان جویای حال وی بوده‌اند کمال تشکر و قدردانی را داشته است.
حاج ابوالفضل حاجی حیدری، رییس شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی که از مبارزین دیرین و از همرزمان شهدای موتلفه اسلامی که 13 سال در زندان های ستمشاهی به مبارزه ادامه داد و از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون خود را وقف امداد به محرومین کرده است، چندی است به دلیل بیماری در یکی از بیمارستانهای تهران بستری است.
همچنین روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی با صدور اطلاعیه ای از مردم متدین ایران اسلامی درخواست کرد جهت سلامتی همه بیماران، به ویژه این یار دیرین امام و رهبری از بارگاه ایزد منان استدعای شفا نمایند.

/2727

کد N124743