برگزاری 17 نوع مسابقه همزمان با مسابقات سراسری قرآن

قرآن کريم

17 نوع مسابقه مختلف قرآنی و فرهنگی در ایام برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار می‌شود.

17 نوع مسابقه مختلف قرآنی و فرهنگی در ایام برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام محمدعلی رنجبر مسئول کمیته فرهنگی سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: همزمان با برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، 17 نوع مسابقه مختلف با محوریت قرآنی برای عموم مردم در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: از جمله این مسابقات که برای گروه‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طراحی شده است می‌توان به مسابقات پیامکی، تلفنی، مقارعه، غزل خوانی حافظ با قرآن، خطاطی، قصه خوانی و قصه گویی اشاره کرد.

وی افزود: مسابقه پیامکی و تلفنی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت سراسری برگزار می‌شود و همچنین علاقمندان می‌توانند در مسابقاتی چون خطاطی، نقاشی و ... در نمایشگاه قرآنی شرکت کنند.

مسئول کمیته فرهنگی مسابقات کشوری قرآن کریم تصریح کرد: برای مدعوین حاضر در سالن برگزاری مسابقات کشوری قرآن کریم و حاضران در محافل انس با قرآن نیز چند مسابقه در نظر گرفته شده است.

رنجبر تاکید کرد: جوایز این مسابقات در سالن برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم اهداء می‌شود و حضور برندگان برای دریافت جوایز در این مکان الزامی است.

براساس این گزارش، سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم با حضور 450 نفر از قاریان و حافظان قرآن کریم و اساتید قرآنی از یکم تا ششم اسفند ماه در شهر شیراز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد N123251