۰

برگزاری 17 نوع مسابقه همزمان با مسابقات سراسری قرآن

  • ۱۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
قرآن کريم

17 نوع مسابقه مختلف قرآنی و فرهنگی در ایام برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار می‌شود.

17 نوع مسابقه مختلف قرآنی و فرهنگی در ایام برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام محمدعلی رنجبر مسئول کمیته فرهنگی سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: همزمان با برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، 17 نوع مسابقه مختلف با محوریت قرآنی برای عموم مردم در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: از جمله این مسابقات که برای گروه‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طراحی شده است می‌توان به مسابقات پیامکی، تلفنی، مقارعه، غزل خوانی حافظ با قرآن، خطاطی، قصه خوانی و قصه گویی اشاره کرد.

وی افزود: مسابقه پیامکی و تلفنی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت سراسری برگزار می‌شود و همچنین علاقمندان می‌توانند در مسابقاتی چون خطاطی، نقاشی و ... در نمایشگاه قرآنی شرکت کنند.

مسئول کمیته فرهنگی مسابقات کشوری قرآن کریم تصریح کرد: برای مدعوین حاضر در سالن برگزاری مسابقات کشوری قرآن کریم و حاضران در محافل انس با قرآن نیز چند مسابقه در نظر گرفته شده است.

رنجبر تاکید کرد: جوایز این مسابقات در سالن برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم اهداء می‌شود و حضور برندگان برای دریافت جوایز در این مکان الزامی است.

براساس این گزارش، سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم با حضور 450 نفر از قاریان و حافظان قرآن کریم و اساتید قرآنی از یکم تا ششم اسفند ماه در شهر شیراز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.