۰

برگزاری 150 محفل انس با قرآن با حضور قاریان ایرانی و مصری در شیراز

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
قرآن کريم

رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: همزمان با برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن در شیراز 150 محفل انس با قرآن با حضور قاریان مصری، عراقی و ایرانی در استان فارس برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ولی یاراحمدی با بیان این مطلب افزود: این محافل قرآنی در مساجد، امامزاده‌ها، مدارس و نهادهای قرآنی مطرح شهر شیراز و 17 شهر استان فارس برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: آقایان «احمد شحات احمد سید» از کشور مصر و «میثم تمار» از کشور عراق جزو مهمانان خارجی این محافل قرآنی هستند.

یاراحمدی افزود: آقایان «سیدجواد حسینی»، «حمید احمدی وفا»، «عباس هاشمی»، «قاسم مقدمی» و «وحید وکیلی» از قاریان بین المللی کشور عزیزمان ایران نیز به همراه قاریان برتر استانی جزو مهمانان این محافل قرآنی در استان فارس هستند.

وی اجرای تواشیح و ابتهال توسط گروه‌های تواشیح و جمع خوانی را از دیگر برنامه‌های این محافل قرآنی برشمرد و گفت: «سجاد انصاری پور» و «محمدمهدی بیگی» دو قاری برتر کشورمان در مقطع شکوفه‌ها و بیش از 10 مفسر قرآنی نیز از جمله مهمانان این محافل قرآنی در استان فارس هستند.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان خاطرنشان کرد: خانم‌ها «ایزدی» و «عیدی‌پور» از قاریان بانوی برجسته کشورمان نیز از جمله مهمانان محافل قرآنی ویژه خواهران هستند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.