امیر دریادار سیاری:

حضور در آن سوی دنیا با ناو ساخت ایران باعث افتخار است

حبیب‌الله سیاری,دفاع,نیروی دریایی ایران,نیروی دریایی,دریایی

همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: وقتی بتوانیم بدون متکی به دیگران در آن سوی دنیا و با ناو و تجهیزات ساخته خودمان حضور ‌یابیم، موجب افتخار و بالندگی است.

دفاع > دریایی- همشهری آنلاین:
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: وقتی بتوانیم بدون متکی به دیگران در آن سوی دنیا و با ناو و تجهیزات ساخته خودمان حضور ‌یابیم، موجب افتخار و بالندگی است.

به گزارش فارس از آستارا، امیردریادار حبیب‌الله سیاری پیش از ظهر امروز در حاشیه نشست با مسئولان این شهرستان در آستارا در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش تحریم در فعالیت‌های نیروی دریایی ایران اظهار کرد: نیروی دریایی ایران از فناوری بسیار بالایی برخوردار است.

وی نیروی دریایی ایران را نیروی علمی خواند و تصریح کرد: به همین خاطر پروژه‌های بسیاری مانند ساخت انواع ناوشکن، زیردریایی و... انجام شده و یا در حال انجام است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تحریم‌ها در فعالیت این نیرو تاثیرگذار نبوده است، خاطرنشان کرد: تحریم‌ها بر خلاف اذعان دشمنان تاثیری در این زمینه نگذاشته است.

وی تحریم‌ها را موجب پیشرفت‌ها دانست و یادآور شد: وقتی بتوانیم بدون متکی به دیگران در آن سوی دنیا و با ناو و تجهیزات ساخته خودمان حضور ‌یابیم، موجب افتخار و بالندگی است.