در جلسه هیات دولت صورت گرفت؛

دعوت رییس‌جمهور از حقوقدانان برای بررسی دقیق محتوای توافقات هسته‌ای

حسن روحانی 92,۱ ۵,مقام معظم رهبری,دولت,حسن روحانی

همشهری آنلاین: رییس‌جمهور در جلسه چهارشنبه هیات دولت با بیان اینکه دستاوردهای مرحله نخست مذاکرات هسته‌ای، دستاوردهای بزرگی است؛ حقوقدانان را به بررسی دقیق محتوای توافقات هسته‌ای و اطلاع‌رسانی به جامعه دعوت کرد.

ایران > دولت- همشهری آنلاین:
رییس‌جمهور در جلسه چهارشنبه هیات دولت با بیان اینکه دستاوردهای مرحله نخست مذاکرات هسته‌ای، دستاوردهای بزرگی است؛ حقوقدانان را به بررسی دقیق محتوای توافقات هسته‌ای و اطلاع‌رسانی به جامعه دعوت کرد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی بر پیگیری مجدانه برنامه دولت در تحقق خواست ملی و ادامه مذاکرات ایران با کشورهای ۱+۵ برای حراست از حقوق و منافع ملی تأکید و تصریح کرد: دستاوردهای مرحله نخست مذاکرات هسته‌ای ایران دستاوردهای بزرگی است که در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با حفظ همه ارزش‌های مورد قبول جامعه و حفظ حقوق هسته‌ای به دست آمده است که خشم صهیونیست‌ها نشانه‌ای بر این موفقیت‌ها است.

رییس‌جمهور با تأکید بر ضرورت خبررسانی دقیق و کامل، حقوق‌دانان کشور را به بررسی دقیق و محتوای توافقات و اطلاع‌رسانی به جامعه دعوت کرد.

روحانی همچنین از حضور باشکوه و معنادار مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور سپاسگزاری و قدردانی کرد و این حضور شکوهمند و متفاوت را نشانه فضای مثبت و امیدبخش ایجاد شده در کشور دانست که نویدبخش وحدت و انسجام ملی است.