• ۶بازدید
پورمحمدی:

انقلابی بودن فقط به شعار دادن نیست

سیاست داخلی

دولت برای حل معضلات و مشکلات اقتصادی تلاش می‌کند و همچنین حل مشکلات در زمینه بین‌المللی و سیاست خارجی را در دستور کار دارد.

وزیر دادگستری گفت: مردم باید آگاه باشند و اجازه ورود فتنه به کشور را ندهند. هر کسی که در کشور تخلف کند تحت ضوابط، قوانین و مقررات با آن برخورد می‌شود.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی در جمع نمازگزاران مسجد امام خمینی (ره) رفسنجان با اشاره به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن امسال، افزود: ایران، کشوری ضداستکباری و با عزت است و جایگاه ممتازی در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی داریم.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی سکاندار کشور ماست که استکبار در مقابل آن به زانو در می‌آید.

وی یادآورشد: دولت برای حل معضلات و مشکلات اقتصادی تلاش می‌کند و همچنین حل مشکلات در زمینه بین‌المللی و سیاست خارجی را در دستور کار دارد.

وزیر دادگستری با بیان اینکه شاهد آرامش در فضای اقتصادی کشور هستیم، گفت: مردم باید بدانند که دولت برای رفع مشکلات ملت شریف ایران سعی و تلاش بسیار دارد.

وی تاکید کرد: امروز ملت ایران برای برقراری آرامش در حوزه سیاست خارجی و اقتصادی باید وحدت داشته باشد و از دولت جدید حمایت کند.

پورمحمدی تصریح کرد: ما باید جایگاه دشمن را درک کنیم و با رعایت اصول اسلامی گام برداریم که با این روش کسی حق دخالت در موضوعات اصولی انقلابی و اسلامی را نخواهد داشت.

وزیر دادگستری گفت: انقلابی بودن این نیست که فقط شعار دهیم بلکه باید به دنبال آن عمل نیز باشد در غیر این صورت یک دفعه می‌بینیم که هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم.

وبگردی