عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت روحانی ثبات اقتصادی و آرامش در کشور برقرار کرد

کمیسیون اقتصادی

تهران - ایرنا - عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشی اعتدالی لازمه موفقیت در دیپلماسی کشور است، گفت: دولت روحانی ثبات اقتصادی و آرامش در کشور برقرار کرد.

ابراهیم نکو روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به فرمایشات رییس جمهوری در جمع راهپیمایان 22 بهمن مبنی بر اینکه تنها یک جناح نمی تواند بر کشور حاکم باشد، اظهار داشت: سیاست خارجی جناحی و حزبی نیست و در چارچوب منافع ملی خواهد بود.

وی افزود: کشور متعلق به جناح خاصی نیست، ازابتدای انقلاب ما شاهد گروه های مختلفی در کشور هستیم که سلائق مختلفی دارند، همواره باید تلاش کرد از نظرات همه گروه ها در امور مختلف استفاده کرد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس اظهار داشت: ما نباید طرد کننده باشیم و باید در این راستا از گروه هایی که به نوعی مورد بی مهری قرار گرفته اند و یا به فراموشی سپرده شده اند، دعوت کرد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: البته منظور ما جناح هایی که خطشان را از انقلاب جدا کرده اند، نیست.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات مثبت اقتصادی دولت در 6 ماه گذشته، گفت: پس از 6 ماه از فعالیت دولت جامعه ثبات بیشتری از لحاظ اجتماعی، سیاسی، اقتصادی دارد.

نکو با یادآوری اینکه دولت روحانی توانسته آرامش بیشتر و وحدت و انسجام در کشور حاکم کند، ادامه داد: دولت روحانی توانسته کشور را به یک ثبات اقتصادی برساند.

سیام**9121**1535
کد N119775