سخنگوی هیات رییسه مجلس:

شورای نگهبان هنوز نظر نهایی خود را درمورد بودجه 93 اعلام نکرده است

هیات رییسه

تهران-ایرنا-سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان هنوز ایرادات و نظرات نهایی خود را درمورد لایحه بودجه سال 1393 کل کشور به مجلس ارایه نکرده است.

عبدالرضا مصری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت: مصوبات مجلس روزانه در هنگام بررسی لایحه بودجه سال 93 کل کشور برای شورای نگهبان ارسال شده است.

وی ادامه داد: شورای نگهبان نیز پس از بررسی مصوبات مجلس در لایحه بودجه آن را به صورت کلی به مجلس باز می گرداند و ایرادات آن را به مجلس ارایه می کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا شورای نگهبان زمان طولانی را به لایحه بودجه 93 اختصاص نداده است، تصریح کرد: رسیدگی به این مصوبه خیلی در شورای نگهبان طولانی نشده است، زیرا با تعطیلات آخر هفته مواجه بوده ایم.

مصری همچنین گفت: ایرادات لایحه بودجه سال 93 کل کشور در جلسه دوشنبه هفته آینده مجلس شورای اسلامی رسیدگی می شود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز چهارشنبه - 9 بهمن ماه 92 - در مدت 10 روز به بررسی لایحه بودجه سال 93 کل کشور پرداختند.

رسیدگی به لایحه بودجه 93 در جلسه روز یکشنبه در مجلس شورای اسلامی پایان یافت.

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه پس از اتمام رسیدگی به لایحه بودجه در صحن علنی گفت: نمایندگان دوشنبه هفته آینده (28 بهمن ماه) نظرات شورای نگهبان را در مورد لایحه بودجه سال 1393 کل کشور بررسی می کنند.

سیام**9121**1336
کد N119612