۰
پیام تشکر بسیج از مردم؛

بار ديگر عزت ايران اسلامی جبهه استكبار را ذليل كرد/ اينك نوبت خلق حماسه اقتصادي توسط خادمان ملت است

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
نیروهای مسلح

سازمان بسيج مستضعفين از مردم ایران برای حضور پرشور و باشكوه در راهپيمايی ۲۲ بهمن قدردانی كرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از پايگاه اطلاع رسانی بسيج، روابط عمومي سازمان بسيج مستضعفين از ايرانيان قهرمان براي حضور پرشور و باشكوه در راهپيمايي 22 بهمن قدرداني كرد. که متن اين پيام بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

شكر و سپاس، خداوند باري تعالي را كه نعمت ولايت را بر آحاد ملت ارزاني داشت تا امت را در طوفان دشمني‌هاي امپرياليسم سلطه خواه و فتنه انگيز به سوي صلاح و رستگاري رهنمون ساخته و با نجات بشريت از چنگال عصبيت مستكبران، عزت و افتخار را به آزادانديشان و استقلال طلبان هستي به ارمغان آورد. سلام بر ولايت بر روح والاي خدا خميني كبير و بر عبد صالح خدا، خامنه اي عزيز.

حمد بيكران، درگاه الهِ اقدس عالم را كه بصيرت و ولايت مداري، شجاعت و غيرت خواهي و ايثار و عزت طلبي را بر مردم شريف ايران عزيز عنايت فرمود و برگ برگ صحيفه ي انقلاب بي بديل شان را از مقاومت و ايستادگي، پايمردي و جان‌فشاني و پيروزي و دلاوري لبريز نمود تا به آدم و عالم بنماياند كه "ان الذين قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل عليهم الملائكه الا تخافوا ولا تحزنوا و ابشروا بالجنه التي كنتم توعدون"

و شكر بي منتها خداي قادر متعال را كه خورشيد عالمتاب حكومت اسلام و انوار تابناك نظام ديني را بر خاك پر گهرمان تابانيد و دل‌هاي مشتاق ايرانيان مسلمان را سرشار از رحمت و بركت و محبت و صميميت گردانيد و به پشتوانه ي منويات امامت و استقامت امت، نظام مقدس مان را بر نظام سلطه، فاتح حقيقي گردانيد و 35 سال پرافتخار را بر جمهوري اسلامي عطا فرمود.

آري 22 بهمن ماه كه سالروز استقرار و تثبيت نظام اسلامي و اضمحلال و نابودي رژيم مستبد شاهنشاهي و طليعه فروپاشي نهايي استكبار جهاني است، روز سپاس از درگاه الهي است كه امواج خروشان مردان و زنان، كودكان و نوجوانان و جوانان و بزرگسالانِ اين سرزمين آسماني را بر جغرافياي خيابان‌هاي كشورمان روانه ساخته و با قدرت پولادين ايمان مردم، گزينه هاي پوشالين شيطان و ايادي اش را نابود مي‌سازد.

بي شك، 22 بهمنِ سال حماسه اقتصادي و حماسه سياسي نيز با حماسه جاودان ده‌ها ميليون ايراني عاشق، در تاريخ افتخارات اين سرزمين دليران، ماندگار شد و بار ديگر عزت ايران اسلامي، جبهه استكبار را ذليل كرد و بهار ملت، زمستان سرد خصم را پايان بخشيد. ملتي كه به تاسي از شهيدان گران‌قدرشان، لحظه اي چشم از ولايت برنداشته و با فرهنگ و تفكر ناب بسيج؛ در عين پيشرفت و اقتدار، استقلال خويش را حفظ كردند و الگوي ملل آزادي خواه در تحقق تمدن نوين اسلامي گرديدند.

سازمان بسيج مستضعفين، ضمن تبريك حضور همه ايرانيان در راهپيمايي غرور آفرين و دشمن شكن 22 بهمن ماه به ساحت مقام معظم ولايت امام خامنه اي دامت بركاته؛ از يكايك مردم عزيز و سرافراز و از آحاد و اقشار گوناگون ملت كه با حضور انقلابي خويش، روح مطهر بنيان‌گذار كبير انقلاب اسلامي و ارواح طيبه شهداي والامقام را خشنود ساختند، تشكر و قدرداني مي‌نمايد. يقيناً اينك كه حماسه سياسي آحاد ملت در لبيك به ولايت كامل گرديده، بر خادمان ملت و دولتمردان فرض است كه اولويت اساسي و اصلي خويش را بر تحقق حماسه اقتصادي و استحكام ساخت دروني نظام قرار داده و با مديريت جهادي و تكيه بر ظرفيت‌هاي داخلي، تمام تلاش و همت خود را بر پيشرفت همه جانبه كشور سرافرازمان قرار دهند. انشاء الله

روابط عمومي سازمان بسيج مستضعفين

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.