سجادی: در نقدها، اصلاح امور مدنظر قرار بگیرد

جبهه پيروان

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در بحث انتقاد باید اصلاح امور و بهبود روش‌ها از سوی منتقدان مدنظر قرار بگیرد و دولت هم نباید از طرح برخی انتقادات رنجیده‌خاطر شود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در بحث انتقاد باید اصلاح امور و بهبود روش‌ها از سوی منتقدان مدنظر قرار بگیرد و دولت هم نباید از طرح برخی انتقادات رنجیده‌خاطر شود.

سیدکمال‌الدین سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ارزیابی خود از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی، گفت: ایشان در این دیدار مواضع انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار دادند که یکی از آنها حفظ وحدت بین مردم و مسئولان و همدلی و اقتدار درون نظام اسلامی است.

وی افزود: استقلال یکی از پایه‌های نظام و شعارهای اصلی انقلاب به اسلامی بوده و ملت ایران به همین دلیل اجازه نمی‌دهند که این استقلال مخدوش شود. بنابراین با تکیه بر مواضع انقلابی و هویت ملی پاسخ هرگونه مداخله و سخنان تحقیرآمیز که تجاوز به منافع ملی را در بر داشته باشد می‌دهند و با چنین شیوه‌ای مبارزه خواهند کرد.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، خاطرنشان کرد: اگر دشمنان انقلاب بخواهند هرگونه زیاده‌روی داشته باشند، مردم ما با یکپارچگی پاسخ مناسبی به آنها خواهند داد و نسبت به این موضوعات موضع‌گیری می‌کنند.

سجادی در ادامه درباره بیانات مقام معظم رهبری درباره اینکه دولت و منتقدان در نقدها باید شرح صدر داشته باشند، گفت: کسانی که دلسوز و منصف هستند و به قصد اصلاح امور، مواردی را بیان می‌کنند یا پیشنهاداتی را ارائه می‌دهند، قصد تضعیف ندارند و اگر انتقادات مطرح شوند، دولت قبول خواهد کرد و سعی می‌کند نواقص خود را برطرف کند.

وی اضافه کرد: در بحث انتقاد باید اصلاح امور و بهبود روش‌ها از سوی منتقدان مدنظر قرار بگیرد و دولت هم نباید از طرح برخی انتقادات رنجیده خاطر شود و بداند موضع قانون در برابر کسانی که قصد تخریب دارند، مشخص است. بنابراین دولت باید با سعه صدر با کسانی که دلسوزانه انتقادات خود مطرح می‌کنند برخورد کند و از بیان آنها ناراحت نشود؛ ضمن اینکه منتقدان هم باید سعه‌صدر داشته باشند.

انتهای پیام

کد N118868