نماینده آستانه اشرفیه: دشمن بداند جوانان ما پایبند به اسلام، نظام، انقلاب و ایران هستند

نماینده مردم آستانه اشرفیه گفت: ایران ما باید به دست همین جوانان اداره شود و نسل جوان ایرانی از خلاقیت شایسته ای برخوردار است.

محمدحسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، با تاکید بر توجه به آرمان های انقلاب اسلامی اظهار کرد: آرمان های نظام و انقلاب مشخص است و مردم هم وظیفه خود را در مقابل با نظام و ارزش ها می دانند.

وی افزود: نیمی از مشکلات مردم در حوزه استانی و کشوری باید توسط مسئولین داخلی حل شود و همه دغدغه ها به مشکلات برون مرزی و تحریم ارتباط ندارد و به عبارتی تمام مشکلات با تدبیر، مطالعه میدانی و دلسوزی حل می شود.

نماینده مردم آستانه گفت: انتظار داریم مسئولین این حضور و قیام پرشور مردم را در صحنه درک کنند و درصدد تحقق خواسته های مردم و ارزش های نطام باشند.

قربانی با اشاره به اینکه نسل دیروز و نسل امروز هرکدام وظایفی برای حفظ انقلاب داشته است، گفت: یقینا شما نمی توانید انتظاراتی را که از نسل دیروز داشته‌اید از نسل امروز هم داشته باشید؛ چراکه نسل اول و دوم انقلاب اوج ایثار، شهادت، دوران دفاع مقدس، امام(ره) و شعارهای انقلابی را درک کردند، اما نمی توان از نسل سوم و چهارم انقلاب چنین انتظاری داشت؛ چراکه آن شور و نشاط، هیجان دیگر مانند دوران دفاع مقدس نیست دنیای امروز دنیای ارتباطات است.

وی تصریح کرد: باید مانع فاصله بین نسل امروز و دیروز انقلاب شویم لذا انتظار می رود نسل سوم ارتباط بهتری با نسل چهارم داشته باشند تا بتوانیم فرهنگ ارزش های انقلاب را در بین نسل امروز جامعه گسترش دهیم. به هر حال دشمنان بدانند جوانان ما پایبند به اسلام، نظام، انقلاب و ایران هستند؛ نسل سوم انقلاب باید تلاش کند در اطلاع رسانی و انتقال پیام انقلابیون به نسل امروز کوشا باشد.

نماینده آستانه گفت: میدان‌دار بودن جوانان امروز باتوجه به شجاعت، شهامت، شهادت و ارادت از جمله تدابیری است که در اندیشه‌های نسل جوان ما وجود دارد.

قربانی تاکید کرد: ایران ما باید به دست همین جوانان اداره شود و نسل جوان ایرانی از خلاقیت شایسته ای برخوردار است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران بر اساس دو معیار بنا شده، ابتدا اینکه ریشه در اعتقادات و افکار مردم ایران که نشات گرفته از اعتقادات اسلامی و فرهنگ تشیع دارد، و دیگر اینکه آنچه انقلاب ایران اسلامی را از دیگر انتخابات جدا کرده نقش بی‌نظیر رهبری بوده است؛ مقام معظم رهبری امروزه پرچمدار و سکان دار کشتی انقلاب می باشد، انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر اعتقادات خود و به اطاعت از رهبری همواره در صدر سایر انقلاب‌های جهان قرار گرفته است.

انتهای پیام

کد N118809