سؤال از وزیر کشور کلید خورد

امیرحسین قاضی‌زاده

متاسفانه استاندار خراسان رضوی پس از گذشت 6 ماه تعیین تکلیف و انتخاب نشده است و این موجب ضعف و سستی و کسلی در مدیریت این استان شده است.به گزارش آفتاب به نقل از تسنیم،  نماینده مردم مشهد در مجلس از طرح سؤال از وزیر کشور در خصوص علت عدم انتخاب استاندار خراسان رضوی خبر داد.
امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، در خصوص عدم انتخاب استاندار خراسان رضوی بعد از گذشت 6 ماه اظهارداشت: متاسفانه استاندار خراسان رضوی پس از گذشت 6 ماه تعیین تکلیف و انتخاب نشده است و این موجب ضعف و سستی و کسلی در مدیریت این استان شده است.
وی ادامه داد: بارها ما در این خصوص صحبت، مذاکره، خواهش و التماس کردیم و با رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور و معاون وی این موضوع را مطرح کرده‌ایم.
نماینده مردم مشهد در مجلس تاکید کرد: من تصمیم گرفتم که در اولین زمان از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور سوال کنم تا وی توضیح دهد که چرا استاندار خراسان رضوی را تعیین تکلیف نمی‌کند. متن این سوال را تهیه کردم و بلافاصله با شروع به کار مجلس شورای اسلامی سوال از وزیر کشور پیرامون علت عدم انتخاب استاندار خراسان رضوی را به جریان می‌اندازد.
قاضی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت استان خراسان رضوی عدم انتخاب استاندار این استان صحیح نیست و ما نمایندگان به وظیفه قانونی خود در این موضوع عمل خواهیم کرد.
کد N118723