گزارش شورای نگهبان درباره بودجه 93 هفته آینده به مجلس ارائه می‌شود

بودجه 93

با پایان رسیدگی به لایحه بودجه 93 در مجلس شورای اسلامی گزارش شورای نگهبان در مورد بودجه 93 تا اوایل هفته آینده به مجلس ارائه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز چهارشنبه نهم بهمن‌ماه رسیدگی به لایحه بودجه 93 را در مجلس آغاز کردند و یکشنبه بیستم بهمن پس از 10 روز بررسی بودجه در مجلس به پایان رسید.

در همین حال شورای نگهبان که همزمان با بررسی بودجه در مجلس مصوبات نمایندگان را مورد رسیدگی قرار می‌داد، در دو روز گذشته نیز طی جلساتی نسبت به ادامه رسیدگی به مصوبات مجلس در بودجه 93 اقدام کرده و این جلسات تا پایان این هفته ادامه دارد.

گفته می‌شود که گزارش شورای نگهبان در این باره در اوایل هفته آینده به هیات رییسه مجلس خواهد رسید.

در همین رابطه ضرغام صادقی عضو هیات رییسه مجلس به ایسنا گفت که همزمان با بررسی لایحه بودجه در مجلس، شورای نگهبان هم مصوبات مجلس را از حیث انطباق با شرع و قانون اساسی مورد رسیدگی قرار داده است.

وی همچنین به ایسنا گفت که احتمالا ایرادات شورای نگهبان در مورد مصوبات مجلس در لایحه بودجه 93 تا روز یکشنبه به مجلس ارائه خواهد شد تا در جلسه علنی دوشنبه 28 بهمن‌ماه، مجلس نسبت به رفع و ایرادات شورای نگهبان اقدام کند.

انتهای پیام

کد N117797