همزمان با سراسر کشور؛

راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در شهرهای مازندران برگزار شد

سیاست داخلی

همزمان با سراسر کشور فریاد مرگ بر آمریکا از سوی مردم ولایت مدار مازندران در ۵۳ نقطه مازندران طنین‌انداز شد.

همزمان با سراسر کشور فریاد مرگ بر آمریکا از سوی مردم ولایت مدار مازندران در ۵۳ نقطه مازندران طنین‌انداز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در ساری، مردم ولایتمدار و انقلابی مازندران صبح امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن در مسیرهای تعیین‌شده گرد هم آمدند و با نظم و انضباط همیشگی در فضایی آرام منتظر شروع راهپیمایی بودند.

بر اساس این گزارش، راهپیمایی سی‌ و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۵۳ شهر و بخش استان مازندران با ندای دشمن‌شکن «الله اکبر» آغاز شد.

مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه مازندران با لبیک به ندای رهبری نظام با صلابت و اقتداری دیگر به صحنه آمدند و گزینه اصلی خود که وحدت و انسجام ملی در برابر زورگویی‌ها و زیاده‌خواهی‌های مدعیان حقوق بشر است را روی میز جهان می‌گذارد.

مردم شهرهای مختلف مازندران از نخستین ساعات صبح امروز شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، لرزه بر اندام برهم‌زنندگان صلح و امنیت جهانی انداختند.

به گزارش ایلنا، فریاد مرگ بر آمریکا در خیابان‌های مرکز مازندران طنین‌انداز شد و مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ساری با حضور پرشور و انقلابی خود در راهپیمایی ۲۲بهمن فریاد مرگ بر آمریکا را رسا‌تر از گذشته سردادند.

مردم همیشه در صحنه ساری همزمان با سراسر کشور از دو ساعت قبل از آغاز راهپیمایی به خیابان‌ها آمدند و دقایقی پیش حماسه‌ای ماندگار و تاریخی را به نمایش گذاشته‌اند. با این حضور دشمنان نظام امروز می‌فهمند که مردم این دیار تا پای جان از دستاوردهای انقلاب، رهبری و ولایت دفاع می‌کنند.

شهرستان ساری با داشتن مردمانی ولایی همیشه استانی سربلند در دفاع از آرمان‌های بلند و دستاوردهای انقلاب بوده و امروز نیز این حضور حماسی برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام افزود.

کد N117634