سردار اسماعیلی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن:

موشک‌های ما برای دشمنان تیرهای سنگین و مهیب است

سیاست داخلی

رئیس قرار‌گاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء درباره هواپیمای بدون سرنشین دشمن اظهار داشت: زمانی ما به آن‌ها اخطار می‌دهیم که به مرزهای ما نزدیک شده باشند.

رئیس قرار‌گاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با بیان اینکه ما همیشه آزمایش موشکی داشته‌ایم، تصریح‌ کرد: هر آنچه که موشک داشته باشیم برای ما مانند نسیم خنک است، اما برای دشمن مانند تیرهای سنگین ومهیب است که چشم ودلشان را کور می‌کند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران گفت: آنچه که دشمن نمی‌تواند در قبال ملت ایران تحمیل کند اراده‌اش است و اراده ما گفت‌وگو، استدلال و منطق است.

وی ادامه داد: آنچه که دشمن می‌خواهد از ما بگیرد اسلام است وانرژی هسته‌ای ودیگر حرف‌ها سخنان بی‌خودی هستند.
امیر اسماعیلی افزود: آنچه که ملت ما ثابت کرده پیام صلح، اسلام خواهی و ظلم ستیزی بوده است.

وی درخصوص آخرین دستاوردهای دانشگاه پدافند غیر عامل گفت: ما سامانه موشکی در ارتفاع پایین داریم که در مراحل انتهایی‌اش است و در ۲۹ فروردین رونمایی خواهد شد

وی با بیان اینکه سامانه راداری موشکی نیز در۲۹ فروردین رونمایی می‌شود، خاطر نشان کرد: از مهم‌ترین ویژگی‌های این سامانه راداری موشکی برد تاکتیکی و چشم غیر فعال آن است.

وی با بیان اینکه ما همیشه آزمایش موشکی داشته‌ایم، تصریح کرد: هر آنچه که موشک داشته باشیم برای ما مانند نسیم خنک است، اما برای دشمن مانند تیرهای سنگین ومهیب است که چشم ودلشان را کور می‌کند.

رئیس قرار‌گاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء درباره هواپیمای بدون سرنشین دشمن اظهار داشت: زمانی ما به آن‌ها اخطار می‌دهیم که به مرزهای ما نزدیک شده باشند.

کد N117530