فجر 92،حماسه وحدت و امید

حاشیه های خواندنی از روزی به یاد ماندنی

حاشیه ها

تهران - ایرنا - راهپیمایی با شکوه ملت بزرگ ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، امسال ویژگی های خاصی به همراه داشت که دمیدن روح امید به پیشرفت و بازشدن افق های تازه برای تعالی کشور و نظام در عرصه های داخلی و خارجی از آن جمله است.

*** ملت حامی دولت در مبارزه با فساد

به گزارش خبرنگاران ایرنا ، پس از سخنان رییس جمهوری مبنی بر ضرورت همکاری مردم و دیگر قوا با دولت در راه مبارزه با فساد مالی و ویژه خواری ها ، بسیاری از مردم ضمن تایید این سخنان برای موفقیت دولت در این راه سخت و دشوار آرزوی موفقیت داشته و از اینکه اراده ای ملی در این زمینه شکل گرفته است ابراز خرسندی کردند .

در این بین بسیاری از راهپیمایان از اینکه چگونه دست سوء استفاده کنندگان از بیت المال بازگذاشته شده بود که فردی توانسته 9 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را سوء استفاده کند ابراز تاسف کردند.***حرکت اعتدالی و وحدت آفرین ، جشن واقعی انقلاب

حضور گسترده طیف های مختلف ، اشخاص و گروههای سیاسی و شخصیتهای مذهبی و ملی در راهپیمایی باشکوه امروز باعث شد تا راهپیمایی امروز به جشنی بزرگ برای اتحاد و وحدت تبدیل شود و این موضوع خرسندی مردم و دلسوزان به انقلاب و نظام را درپی داشت.

بسیاری از راهپیمایان همچنین از عزم دولت برای مبارزه با قانون گریزی ، هماهنگی میان قوا، حاکمیت همه جناح های خادم و دلسوز برای اداره نظام و کشور و پرهیز از روحیه انتقام گیری حمایت کردند.*** رسانه های خارجی شاهد جشن بزرگ سالروز پیروزی انقلاب

200 تن از خبرنگاران و تصویربرداران دهها رسانه خارجی امروز با انتشار گزارشهای متنوع از مراسم راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران ، حضور میلیون ها ایرانی در این مراسم و شعارهای ملی آنها را مورد توجه گسترده قرار دادند و شاهد جشن بزرگ و ملی ایرانیان بودند.

حضور این تعدا د از خبرنگاران و نمایندگان خبری خارجی در مراسم سالروز پیروزی انقلاب ، نشانگر اهمیت انقلاب اسلامی ، نظام و حضور مردم برای دفاع از آرمان های انقلاب و دفاع از دولت برآمده از آرای خود است.

در این میان خبرگزاری فرانسوی فرانس 24 اعلام کرد مردم ایران حمایت خود را از دولت بار دیگر نشان دادند ، بی بی سی نیز گفت راهپیمایان پلاکاردهایی در حمایت از حکومت و خصومت با آمریکا در دست داشتند، آسوشیتدپرس نیز نوشت مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل شعار اصلی راهپیمایی 22 بهمن بود.

ادامه دارد ...

1568
کد N117349