/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی/

این انقلاب در حد پلک بر هم زدنی از مردمش جدا نخواهد ماند

سیاسی

مردم کرمان امروز، همچون همه 35 سال گذشته، آمده‌اند تا به دنیا ثابت کنند، این انقلاب مردمی حتی در حد پلک بر هم زدنی از مردمش جدا نخواهد ماند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کویر، صبح دهمین روز از سی‌وپنجمین بهار آزادی، خیابان‌های کرمان باز هم به تماشای یکی از زیباترین صحنه‌های‌ حضور‌ ایستاده است.

مردم کرمان، مرد و زن، پیر و جوان، بزرگ و کوچک از ساعات ابتدایی امروز به مسیرهای راهپیمایی آمده‌اند تا نمایشی چندین ساعته از عشق خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ارایه و پاسخ کوبنده‌ای بدهند به همه آب در هاون کوبیدن‌های دشمنانی که با خیالی خام برای دست‌یابی به عزت و شرف ایران، ‌سال‌های سال دندان تیز کرده‌اند.

مسیر چهارراه طالقانی تا مصلای شهرکرمان سی و پنج سال است که این صحنه‌های باشکوه را در نظر مرور می‌کند. اینجا شهر بزرگ‌مردان و شیرزنانی است که سال های انقلاب،‌ لبیک‌گویان به امام خود، ‌دست در دست هم رژیم 2500 ساله شاهنشاهی را به قهقهرای نابودی کشانده و سایه حکومت اسلام را بر سر کشور مستدام سازد و حالا میراث داران این عزتمندی باز به صحنه آمده‌اند تا بگویند هنوز هم در همان مسیریم و در همین مسیر خواهیم ماند.

مردم همیشه در صحنه دیار کریمان با شعارهایی مانند یاد شهیدان خدا زنده باد جمهوری اسلامی پاینده باد و راه شهیدان ما طریق عزت ماست با رهبر انقلاب همواره بیعت ماست یاد شهیدان نظام و انقلاب اسلامی را زنده نگه داشتند و نشان دادند که همیشه در صحنه حضور دارند.

دشمنان ایرانِ آبادِ آزادِ اسلامی‌ 35 سال است که توطئه می‌چینند تا به خیال خام خود مردم را از انقلاب و انقلاب را از مردم بگیرند اما غافل از اینکه انقلاب اسلامی ایران، در تن و روح و دل و جان مردمانش ریشه دوانده است، تاکنون هم به طرق مختلف این را اثبات کرده‌ایم. حالا امروز، بیست و دوم بهمن‌ماه، همین مردم بار دیگر به صحنه آمده‌اند و با مشت‌های گره خورده و با فریادهای بلند خود، خواب ابرقدرت‌های شرق و غرب را در هم بشکنند و به آنها بار دیگر گوشزد کنند که زیر سایه ولایت فقیه و در حریم امن شهدا،‌ پرچم این انقلاب تا همیشه عزتمندانه در آسمان استقلال و آزادی تاریخ بشریت برافراشته می‌ماند.

همچون همه سال‌های گذشته حضور مردم به خصوص نسل جوان در راهپیمایی امروز وصف‌ناشدنی است و این یعنی همه پیش‌بینی‌های دشمنان قسم‌خورده انقلاب باز هم غلط از آب در آمد.

انتهای پیام

کد N117083