/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی/

سلیمانی: استقلال و عدم مداخله اشغالگران مساله اصلی نظام است

راهپيمايي,22 بهمن

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: ما باید تمام مذاکرات خود را بر این اصل قرار دهیم که استقلال کشورمان حفظ شود و عزت مردم ایران در هیچ جایی از جهان زیر سوال نرود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدرضا سلیمانی در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با تبریک این ایام اظهار کرد: آنچه که مایه پیروزی و وحدت ما می‌شود محوریت حول اهداف امام و رهبری است. ما اگر می‌خواهیم به چشم‌انداز آینده کشور نزدیک شویم راهی جز توکل به خدا و حفظ وحدت نداریم.

وی یادآور شد: ما باید تمام دیدگاه‌ها و محورهایی که در جهان امروز و جامعه‌مان داریم را با منویات رهبری محک بزنیم تا بتوانیم موانع را پشت سر بگذاریم.

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که ما در تمام مباحثی که پیش رویمان است و اتفاقاتی که در آینده رخ می‌دهد بر اصل انصاف و مدارا رفتار کنیم.

سلیمانی تصریح کرد: ما اگر بخواهیم به هر صورت که دلمان بخواهد صحبت کنیم کشورمان به خطر می‌افتد. ما برای حفظ استقلال باید احترام متقابل را حفظ کنیم.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت حفظ استقلال در مقابل دولت‌های مداخله‌گر گفت: استقلال اصلی است که تمام مردم در 12 فروردین به آن رای دادند و برای آن جان‌ها دادیم، پس استقلال و عدم مداخله اشغالگران مساله اصلی نظام ما است و ما باید تمام مذاکرات خود را بر این اصل قرار دهیم که استقلال کشورمان حفظ شود و عزت مردم ایران در هیچ جایی از جهان زیر سوال نرود.

انتهای پیام

کد N117028