/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی /

صفوی: شروع جنگ با ایران یعنی نابودی رژیم صهیونیستی بدست نیروهای حزب الله ایران و لبنان

دهه فجر

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: پیام راهپیمایی پرصلابت به صهیونیست‌های کودک کش آنست که شما که در جنگ 33 روزه لبنان و جنگ 22 روزه غزه شکست خوردید چگونه می خواهید با ایران بجنگید. شروع جنگ با ایران یعنی نابودی رژیم صهیونیستی، بدست نیروهای حزب الله ایران و حزب الله لبنان.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی، که در اجتماع راهپیمایان روز 22 بهمن استان زنجان سخن می‌گفت، با اشاره به نقش مردم این استان در پشتیبانی از انقلاب اسلامی ایران ، گفت:مردم انقلابی زنجان نه تنها در شهر زنجان، بلکه در در روستاهای بزرگ و کوچک ، با پیروی از روحانیت مجاهد انقلاب و پیرو امام ، با شجاعت به صحنه مبارزه و اعلام تنفر از طاغوت و حمایت از نهضت حضرت امام (ره) به میدان آمدند و امام حق را یاری کردند و انقلاب را به پیروزی رساندند.

وی با اشاره به آثار و پیامدهای سیاسی راهپیمایی روز 22 بهمن ، در افکار عمومی مردم جهان گفت:راهپیمایی عظیم مردم زنجان در سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، نمایش قدرت و عظمت و تجلی گاه وحدت و انسجام ملی و پایبندی بر اصول و آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی و مطالبه عزتمندانه و مقتدرانه حقوق ملت ایران در دیپلماسی خارجی است.

وی افزود:پرده پوشی ،مسامحه و کوتاه آمدن در برابر عربده کشی و تهدید و اهانت دشمنان ظالم و جنایتکار ، ظلم به انقلاب ، شهیدان و خیانت به آیندگان است.

وی اضافه کرد:راهپیمایی با عظمت ملت بزرگ ایران سرمایه و پشتوانه سیاست خارجی دولتمران در عرصه روابط بین الملل و دیپلماسی است. تردیدی نیست که قدرت روز افزون انقلاب کبیر اسلامی ، چایگاه وزین جمهوری اسلامی در معادلات امنیتی و سیاسی منطقه و وجود رهبری خردمند و ملت مقاوم و صبور و دولت مردانی کارآمد ،توان مقابله با دسیسه ها ی دشمنان دغل باز و فریب کاری مثل آمریکایی ها و صهیونیست ها را دارا می باشد و پیروزی از آن ملت بزرگ ایران است.

وی گفت: پیام راهپیمایی 22 بهمن جوانان دلاور استان زنجان به آمریکائیها و صهیونیستها آنستکه شما در جنگ پیش دستانه در عراق و افغانستان با شکست مواجه شدید و میلیاردها دلار هزینه کردید و هزاران کشته و چندین هزار معلول جنگی دادید و بحران اقتصادی شما در آمریکا یکی از دلایل شکست شما دراشغالگری افغانستان و عراق است، چگونه پس از این شکست ها از گزینه نظامی علیه ملت ایران سخن می گویید.

وی افزود:البته ملت ایران و نیروهای مسلح ، با تمام قدرت آماده دفاع همه جانبه هستند و هر هجومی را با ضربات متقابل و غیر قابل تصور شما پاسخ خواهند داد. شما خوب می فهمید که پایگاه های متعدد شما و چندین هزار نیروی مستقر در اطراف ایران بسیار آسیب پذیر هستند.آیا جامعه شما تحمل چند هزار کشته را خواهد داشت؟

وی افزود: پیام این راهپیمایی به دشمنان فرا منطقه ای ایران و ا فرادی که با بی شرمی و توهین به شعور ملت ما مدام از گزینه های روی میز صحبت می کنند این است که اگر حماقتی از آنها سر بزند ، رهبری انقلاب اسلامی و و ملت بزرگ ایران و نیروهای مسلح قدرتمند ،شما را به شکستی بزرگتر از ویتنام ، عراق و افغانستان مواجه می سازد.

وی با اشاره به شکست صهیونیست ها در جنگ 33 روزه لبنان و جنگ 22 روزه غزه ، گفت: پیام راهپیمایی پرصلابت شما به صهیونیست های کودک کش آنستکه شما که در جنگ 33 روزه لبنان و جنگ 22 روزه غزه شکست خوردید چگونه می خواهید با ایران بجنگید. شروع جنگ با ایران یعنی نابودی رژیم صهیونیستی بدست نیروهای حزب الله ایران و حزب الله لبنان.

وی در تحلیل از شرایط کنونی انقلاب کبیر اسلامی و تاثیر و بازتاب آن در مسائل مردم منطقه غرب آسیا و جهان اسلام و روابط بین الملل ، گفت: هم اکنون در شرایط فوق العاده پیچیده سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی در مقیاس ملی ، منطقه ای و جهانی قرار گرفته ایم. و به فرمایش مقام معظم رهبری در یک پیچ تاریخی قرار گرفته ایم.

وی افزود: انقلاب کبیر اسلامی آرایش و موازنه قدرت در جهان را تغییر داد و زمینه تحقق وعده الهی برای پیروزی مستضعفان بر مستکبران را فراهم کرد.و انقلاب کبیر اسلامی نشان داد که قدرت آینده جهان را ملت های ستمدیده و مظلوم ، خصوصا ملت های متکی بر فرهنگ قرآنی و با رهبری اسلامی ، شکل خواهد داد.

وی گفت: قرن حاضر با عنایت خداوند متعال قرن بیداری اسلامی ملت ها و قرن شکل گیری قدرت بزرگ جهان اسلام است و نقطه شروع این قدرت نمایی پیروزی انقلاب کبیر اسلامی شما به رهبری ولایت فقیه بود و هم اکنون هم مرکز ثقل این قدرت و قلب طپنده این قدرت نرم ، یعنی قدرت نفوذ فرهنگی و سیاسی ایران اسلامی است.

وی افزود: بدون تردید بیداری اسلامی چند سال اخیر تحت تاثیر و الگو گرفته از رفتار مردم قهرمان و انقلابی ایران است.

انتهای پیام

کد N116976