فجر92، حماسه وحدت و امید:

میهمان آمریکایی مبهوت حماسه سازی ملت ایران

22 بهمن

تهران – ایرنا – در میان صدها نفر از میهمانان خارجی شرکت کننده در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، یک چهره آمریکایی نیز حضور دارد که به گفته خودش مبهوت اقیانوس بی کران مردم و حماسه سازی ایرانیان است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، این مرد آمریکایی که بنا به ملاحظاتی دو نفر از ماموران با لباس شخصی او را همراهی می کنند، تاکنون از نزدیک شاهد چنین صحنه هایی نبوده است و شاید تنها از طریق رسانه ها گوشه ای از حضور میلیونی مردم ایران در صحنه حمایت از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را دیده باشد.

با وجود تلاش فراوان خبرنگار ایرنا برای گفت و گو با این میهمان آمریکایی و جویای شدن نظر وی در خصوص حضور مردم ایران در صحنه، همراهان وی تاکید داشتند که این تبعه آمریکایی مجاز به مصاحبه با رسانه ها و حتی مجاز حرف زدن با افراد عادی شرکت کننده در راهپیمایی نیست و حتی حاضر به معرفی نام و عنوان او هم نشدند.

اما آنچه از رفتار و نوع نگاه او بر می آمد این بود که هرگز تصور و انتظار چنین شور و حضور با شکوهی از سوی مردم بعد از گذشت 35 سال از انقلاب را نداشت و اکنون با دیدن حضور میلیونی مردم در صحنه به تناقض گویی های رسانه های آمریکایی و غربی درباره ایران و حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی پی برده است.

سیام**1723**1058**1535
کد N116966