عارف در جمع راه پیمایان ۲۲ بهمن:

گزینه روی میز ما مردم هستند/ امیدوارم این راه پیمایی به رفع مشکلات منجر شود

سیاست داخلی

اطلاح طلبان همیشه در صحنه بودند و در آینده نیز حضور خواهند داشت/هنوز به نتیجه‌ قطعی برای تشكیل حزب نرسیده‌ایم.

معاون اول رییس‌جمهور در دولت اصلاحات تاکید کرد: گزینه ما در مقابله با دشمنان مردم هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد‌رضا عارف با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران در خصوص این راهپیمایی گفت: پیش بینی می‌کنم حضور مردم در این راهپیمایی خیلی خوب باشد.

وی در پاسخ به این سوال که این راهپیمایی چه قدر می‌تواند پاسخی به اظهارات اخیر مقامات آمریکایی که درباره اینکه همه گزینه‌ها روی میز است‌، باشد، اظهار داشت: گزینه ما هم مردم هستند و آن‌ها نیز روی میز آمده‌اند.

معاون اول دولت اصلاحات در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این راهپیمایی به چه میزان می‌تواند پشتوانه برای دولت باشد، ا ذعان داشت: پشتوانه همه دولت‌ها مردم بودند و دولت ما هم با پشتوانه مردم توانسته در رابطه با احقاق حقوق ملت دست بر‌تر را داشته باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که ارزیابیتان از حضور پر رنگ‌تر اصلاح طلبان از راه پیمایی ۲۲ بهمن چیست، گفت: اطلاح طلبان همیشه در صحنه بودند و در آینده نیز حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: مردم زمانی به جریان اصلاح طلب رای می‌دهند و زمانی هم به جریان رقیب اصلاح طلبان و همیشه جریان اصلاحات همیشه در صحنه بوده‌اند.

عارف در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا، مبنی بر اینکه این راهپیمایی چه قدر می‌تواند به رفع محدودیت‌ها منجر شود، گفت: انشاء الله این را هپیمایی به رفع همه مشکلات منجر شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت تشکیل حزب خود اظهار داشت: ما در حال بررسی ان موضوع هستیم؛ اما هنوز به نتیجه‌ای قطعی نرسیده‌ایم و مطمئنا‍‍ً وقتی که در این خصوص به نتیجه رسیدیم کادر‌سازی خواهیم کرد.

معاون اول دولت اصلاحات در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایلنا در خصوص صدور ‌مجوز روزنامه خود گفت: ما در این باره تقاضا داشته‌ایم و درخواست ما هنوز مطرح نشده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در باره صحبتهای اخیر مقام معظم رهبری در باره سعه صدر دولت و منتقدان ابراز داشت: باید صحبتهای رهبری مورد تاکید قرار بگیرد و هم منتقدان و هم دولت سعه صدر داشته باشند.

کد N116866