فجر92، حماسه وحدت و امید

امروز همه برای انقلاب آمده اند

راهپیمایی

تهران - ایرنا - در سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقشار مختلف مردم حضور دارند و با پلاکاردها و دست نوشته های مختلف حمایت خود را از جمهوری اسلامی ایران نشان می دهند.

به گزارش خبرنگاران ایرنا ، امروز همه ایرانیان آمده اند تا بار دیگر با آرمان های امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاقی دوباره کنند.22 بهمن ماه از دیدگاه ایرانیان روز سپاس به درگاه خداوند رحمان است که به این ملت استقلال و آزادی را عطا کرد.

امروز پرجم های ایران در دستان پیر و جوان بوده و با ندای لبیک یا خامنه ای در راستای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خیابان ها آمده اند.

مادرانی که کودکانشان را در کالسکه به این راهپیمایی عظیم مردمی برای ساختن ایران فردا آورده اند و دسته های موسیقی نیروهای نظامی در خیابان آزادی که نوستالژی آهنگ های روزهای ابتدای انقلاب را در اذهان عمومی بار دیگر زنده می کند، هر یک از زیبایی ویژه ای برخوردار است.

غرفه های فرهنگی مختلف حاصل دستاوردها و فعالیت های سازمان ها، نهادها و مدارس دخترانه و پسرانه در طول مسیر راهپیمایی به وفور دیده می شود.** خبرنگاران و عکاسان خارجی

حضور خبرنگاران و عکاسان بی شمار خارجی که تمامی لحظات این حماسه ملی ایران را در چشمان شیشه ای دوربین های خود ثبت کرده و به جهانیان نشان می دهند، نیز دیدنی است.

در طول مسیر راهپیمایی سربندهای ˈمن انقلابی ˈ که یکی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی است را می توان به وفور بر پیشانی جوان انقلاب اسلامی در این راهپیمایی مشاهده کرد.

غرفه های مختلف فرهنگی نیز امروز در مسیر راهپیمایی مردم تهران قرار دارد که یکی از آنها با عنوان غرفه کودکان دانشمندان هسته ای ایران پذیرای کودکان و نوجوان زیادی است.

یکی از پلاکاردهای جالب دستنوشته دو دختر جوان به زبان انگلیسی بود که روی آن در کنار کلمه جمهوری اسلامی از واژه لایک استفاده شده که به نوعی استفاده از ادبیات فضای مجازی در بیان علاقه خود به انقلاب و نظام را نشان می دهد.

در میان راهپیمایان پسران نوجوانی با تی شرت هایی منقش به تصویر امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در طول خیابان در حال حرکت هستند.

در دستان برخی از راهپیمایان نیز پلاکاردهایی با آرم سازمان انرژی اتمی دیده می شود که بر روی آن نوشته های مربوط به این که ایران هشتمین کشور هسته ای جهان است دیده می شود.** حضور کودکان و نوجوانان پرشور

کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور بخش زیادی از جمعیت پر شور راهپیمایان تهرانی را شامل می شوند ، آنها به همراه پدران و مادران خود و با دردست داشتن پرچم های جمهوری اسلامی ایران و حمل تصاویری از رهبر معظم انقلاب اسلامی در راهپیمایی حضور یافتند.

راهپیمایان پرچم هایی با مضمون ما برای نبرد بزرگ آماده ایم، ما مشتاقان گزینه های روی میز هستیم، برخیز که فجر انقلاب است و مرگ بر آمریکا در دست دارند.

بسیاری از غرفه های مربوط به دستاوردهای 35 ساله جمهوری اسلامی ایران و غرفه های مرتبط با فناوری علمی کشورمان در مسیر راهپیمایی به نمایش گذاشته شده است.

راهپیمایان هم اکنون در حال راهپیمایی به سمت میدان آزادی برای استماع سخنان رییس جمهوری کشورمان است.

فراهنگ **9187**1883**7261**9132**9173**
کد N116818