/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی/

کدخدایی: پیروزی در انقلاب و مقاومت هسته‌ای با انسجام مردم میسر شد

عباسعلي كدخدايي

سخنگوی سابق شورای نگهبان گفت که پیروزی مردم در سه مقطع انقلاب، جنگ تحمیلی و مقاومت هسته‌ای با وحدت و انسجام داخلی میسر شده است.

عباسعلی کدخدایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: آنچه از ابتدا مورد تاکید امام (ره) و موجب پیروزی ما در انقلاب اسلامی شد، وحدت همه مردم، گروه‌ها و جناح‌ها بود.

وی افزود: در زمان پیش از پیروزی انقلاب و پس از آن هرگاه مساله‌ای اتفاق می‌افتاد، امام مردم را به رعایت وحدت و انسجام دعوت می‌کردند. اگر ما تاریخ انقلاب اسلامی را ورق بزنیم، می‌بینیم که در سه مقطع انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مقاومت هسته‌ای پیروزی‌هایی داشته‌ایم که از رهگذر وحدت و انسجام داخلی بوده است.

کدخدایی تصریح کرد: طبعا آنچه که می‌تواند ملت‌ها را به استقلال برساند و چشم دشمنان را کور و طمع آنها را خام کند، وحدت و انسجام مردم است.

وی خاطرنشان کرد: همیشه و در همه مقاطع هرگاه دشمن توطئه یا توهمی نسبت به مردم ما داشته، وحدت و انسجام مردم و پشتیبانی آنها از دولت و دست در دست هم دادن آنها به خنثی شدن توطئه‌های دشمن منجر شده و ما از این به بعد هم باید همین مسیر را طی کنیم.

انتهای پیام

کد N116807