نظام اسلامی به برکت ولی فقیه معنا می یابد

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در خانه ملت گفت: اگر ولی فقیه نباشد انقلاب اسلامی از ذره ای ارزش، عزت و اقتدار برخوردار نیست.

حجت الاسلام روح الله بیگی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، ابرازکرد: به طور حتم رمز پیروزی انقلاب اسلامی مرهون رهبری پرصلابت ولایت فقیه است و در این راستا وقتی به کشورهای همجوار همانند افغانستان، پاکستان، عراق، کویت و فلسطین و مصر نظر می کنیم می بینیم که انقلاب این کشورها به علت نداشتن رهبری در رأس حکومت پس از مدتی رو به افول می گذارد.

وی تاکید کرد: ولی فقیه ستون و پایه اصلی این انقلاب است و اگر به آن آسیبی وارد شود، انقلاب اسلامی دچار خدشه و صدمه می شود.

حجت الاسلام بیگی ادامه داد: پس افتخار، سربلندی، عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا به برکت وجود ولی فقیه یعنی زمانی امام خمینی(ره) و در زمان حال نیز امام خامنه ای است.

وی اظهارکرد: به طور یقین اگر ولی فقیه در جامعه نباشد انقلاب اسلامی از ذره ای ارزش، عزت و اقتدار برخوردار نیست چون فقدان رهبری موجب سقوط هستی نظام می شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در خانه ملت گفت: بنابراین اهتزاز پرچم اسلام و قرآن در نظام اسلامی منوط و مشروط به اهتزاز درآمدن پرچم ولی فقیه است پس ایشان جزء اعتقادات و وجود و اعتماد مردم هستند چون زمانی نظام اسلامی معنا می یابد که ولی فقیه در راس هرم آن باشد.

انتهای پیام

کد N116796