۰

نظام اسلامی به برکت ولی فقیه معنا می یابد

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در خانه ملت گفت: اگر ولی فقیه نباشد انقلاب اسلامی از ذره ای ارزش، عزت و اقتدار برخوردار نیست.

حجت الاسلام روح الله بیگی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، ابرازکرد: به طور حتم رمز پیروزی انقلاب اسلامی مرهون رهبری پرصلابت ولایت فقیه است و در این راستا وقتی به کشورهای همجوار همانند افغانستان، پاکستان، عراق، کویت و فلسطین و مصر نظر می کنیم می بینیم که انقلاب این کشورها به علت نداشتن رهبری در رأس حکومت پس از مدتی رو به افول می گذارد.

وی تاکید کرد: ولی فقیه ستون و پایه اصلی این انقلاب است و اگر به آن آسیبی وارد شود، انقلاب اسلامی دچار خدشه و صدمه می شود.

حجت الاسلام بیگی ادامه داد: پس افتخار، سربلندی، عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا به برکت وجود ولی فقیه یعنی زمانی امام خمینی(ره) و در زمان حال نیز امام خامنه ای است.

وی اظهارکرد: به طور یقین اگر ولی فقیه در جامعه نباشد انقلاب اسلامی از ذره ای ارزش، عزت و اقتدار برخوردار نیست چون فقدان رهبری موجب سقوط هستی نظام می شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در خانه ملت گفت: بنابراین اهتزاز پرچم اسلام و قرآن در نظام اسلامی منوط و مشروط به اهتزاز درآمدن پرچم ولی فقیه است پس ایشان جزء اعتقادات و وجود و اعتماد مردم هستند چون زمانی نظام اسلامی معنا می یابد که ولی فقیه در راس هرم آن باشد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.