شرفخانی: انقلاب اسلامی ایران جهان شمول است

سازمان اوقاف,انقلاب اسلامي ايران

معاون سازمان اوقاف با اشاره به این‌که «ایران جایگاه ویژه‌ای در منطقه از لحاظ ژئوپولوتیکی دارد» گفت: تاثیر انقلاب اسلامی در دنیا جهان شمول است و به گفته مقام معظم رهبری، انقلاب ایران بدون نام امام خمینی(ره) در جهان شناخته شده نیست.

معاون سازمان اوقاف با اشاره به این‌که «ایران جایگاه ویژه‌ای در منطقه از لحاظ ژئوپولوتیکی دارد» گفت: تاثیر انقلاب اسلامی در دنیا جهان شمول است و به گفته مقام معظم رهبری، انقلاب ایران بدون نام امام خمینی(ره) در جهان شناخته شده نیست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی با تاکید بر این‌که «استکبار به دنبال تزریق فرهنگ غرب زدگی و برهنگی در کشورهای مسلمان است» گفت: راز ماندگاری انقلاب اسلامی تأکید بر اصول اساسی آن است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف وامور خیریه با تاکید بر این‌که «مستعمره گران در این منطقه از جهان مسلمانان را مانع خود برای رسیدن به اهدافشان می‌دیدند» گفت: آنان با طراحی بلند مدت به دنبال اسلام زدایی در این منطقه بودند که یکی از این طرح‌ها، رواج فرهنگ برهنگی است.

وی با اشاره به این‌که «در ایران سیاست عین دیانت است» افزود: ظاهر برخی کشورها، اسلامی است اما شاخصه‌های آنان غربی شده است.

شرفخانی با تاکید بر این‌که «امام خمینی (ره) دستاوردهای استکبار را از بین برد» افزود: انقلاب در ایران موجی جهانی ایجاد کرد و این رویداد یک حادثه منطقه‌ای نبود بلکه واقعه‌ای تاریخی بود.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی در همیشه تاریخ باقی خواهد ماند چرا که بر اساس مبانی و اصول شکل گرفته و انقلاب اسلامی حربه‌های استعمارگران را رو کرده و خواهد کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به این‌که «ایران جایگاه ویژه‌ای در منطقه از لحاظ ژئوپولتیکی دارد» اظهار کرد: تاثیر انقلاب اسلامی در دنیا جهان شمول است و به گفته مقام معظم رهبری، انقلاب ایران بدون نام امام خمینی(ره) در جهان شناخته شده نیست.

شرفخانی گفت: امروز عصر انقلاب اسلامی در دنیاست و علت دشمنی کشورهای غربی با این ملت، پافشاری بر اصول آن است تا جایی که ده‌ها کشور جهان از عراق در حمله به ایران حمایت کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به اصولی که انقلاب بر اساس آن شکل گرفته است، اظهار کرد: توحید، تکریم انسان‌ها، فلسفه خلقت انسان، عدالت اجتماعی، وحدت عالم اسلام و اهتمام به معنویت از اصول اساسی انقلاب اسلامی است.

وی تأکید کرد: به دلیل پافشاری بر همین شعار و اصل است که شرق و غرب جهان، جمهوری اسلامی را سدی بزرگ در برابر خواسته‌های استعماری خود می‌دانند.

معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: باید بر عناصر اسلامی و اعتقادی در جامعه پافشاری کنیم و اجازه ندهیم فرهنگ برهنگی و غرب زدگی در جامعه رواج یابد.

شرفخانی بار دیگر با تأکید بر پافشاری بر اصول انقلاب اظهار کرد: انقلاب‌هایی که ماندگار نبوده‌اند انقلاب‌هایی هستند که نتوانستند اصول و مبانی خود را حاکم نمایند.

انتهای پیام

کد N116553