/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی /

نماینده سمنان:حضور حماسی مردم در 22 بهمن، خنثی‌کننده تمام تهدیدات است

22 بهمن,دهه فجر

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال، ویژگی برجسته‌تری دارد و در ادامه سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تکمیل کننده حماسه 24 خرداد خواهد بود.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال، ویژگی برجسته‌تری دارد و در ادامه سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تکمیل کننده حماسه 24 خرداد خواهد بود.

علیرضا خسروی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، افزود: علی رغم تمام تهدیدات و دشمنی هایی که علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شود، ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی، با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و برگزاری جشن های سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یکبار دیگر تمام تهدیدات دشمن را خنثی می کند.

وی اضافه کرد: دشمنان ایران اسلامی همیشه با زبان تهدید با ایران صحبت می کنند، حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، خنثی کننده تمام تهدیدات خواهد بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور مردم خنثی کننده تمام تهدیداتی است که گاها فراتر از روابط دیپلماتیک دو کشور است، دشمنان از نجابت و حیای مردم ایران اسلامی سوء استفاده می کنند و با زبان تهدید و بی ادبانه سخن می گویند و ملت هوشیار ایران اسلامی در روز 22 بهمن جواب آنها را خواهد داد.

خسروی افزود: ملت ایران نشان خواهد داد که اگر مذاکره ای بوده در عین قدرت و صلابت جمهوری اسلامی بوده است و یک بار دیگر صحت و سقم تمام شعارها و گفتمان های آنها را مورد آزمایش قرار خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: "مرگ بر آمریکا" شعار همیشگی مردم ایران اسلامی در 35 سال گذشته بوده است و همیشه ماندگار خواهد بود، و تا زمانی که آمریکا از روحیه استکباری خود دست برندارد شعار اصلی و همیشگی ملت ایران خواهد بود.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه با بیان اینکه حضور مردم همیشه تأثیر گذار خواهد بود، گفت: قطعاً با حضور با شکوه و دشمن شکن مردم، تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان نیز با قوت و قدرت بیشتری پای میز مذاکره خواهد رفت.

انتهای پیام

کد N116463