فجر 92، حماسه وحدت و امید؛

استاندار تهران:حضور گسترده ملت در راهپیمایی 22 بهمن ماه پشتوانه عظیم تیم مذاکره کننده است

فجر 92

تهران - ایرنا - استاندار تهران گفت: حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی یوم الله 22بهمن، پشتوانه عظیمی برای تیم مذاکره کننده با کشورهای 1+5 است.

سید حسین هاشمی روز سه شنبه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن در میدان آزادی و در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حضور گسترده ملت به تیم مذاکره کننده قدرت مضاعفی خواهد داد تا عزت و حکمت که سیاست اصلی ما در مذاکرات است را به خوبی پیش ببرند و آنچه که حق ملت ایران است را بدست آورند.

وی گفت: ملت هوشمند ایران در 35 سال گذشته چه در پای صندوق های رای و چه در راهپیمایی های 22 بهمن که جشن ملی ماست همواره حضور کم نظیری داشته و دارند.

استاندار تهران با بیان این که، این حضور از دو جنبه داخلی و خارجی قابل ارزیابی است گفت: در بعد خارجی ملت با حضور خود به دنیا نشان می دهد که هم چنان پای انقلاب است و انقلاب را به رغم همه مسایل دوست داشته و مورد توجه قرار می دهد.

وی افزود: ملت ایران در رور 22 بهمن با حضور خود به دنیا نشان می دهند، جلوی هر حرکتی که بخواهد انقلاب اسلامی را تضعیف کند، قدرتمندانه می ایستد.

استاندار تهران اظهار داشت: ملت امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همچنین به دنیا نشان داد، به رغم همه تحریم ها و مشکلاتی که آنها بر کشور ما تحمیل کرده اند در صحنه هستند، این حضور آنها را وادار می کند در مقابل ملت ایران سر تعظیم فرود آورند.

هاشمی افزود: همین حضور گسترده ملت ایران در 24 خرداد نیز نشان داد با مشخص شدن نتیجه انتخابات نظر دنیا نسبت به ایران عوض شده و با یک دید بهتری به ایران و انقلاب این کشور نگاه می کنند.

تهرام**9977**1053**1594
کد N116451