/حضور مردم؛ راز ماندگاری نظام اسلامی/

پورمختار: مقاومت مردم گزینه روی میز ایران در برابر استکبار جهانی است

22 بهمن,دهه فجر

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت مردم گزینه روی میز ایران در برابر استکبار جهانی خواهد بود.

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت مردم گزینه روی میز ایران در برابر استکبار جهانی خواهد بود.

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه همدان افزود: امروز کشور در شرایطی خاص و در برابر توطئه های رنگارنگ دشمن قرار دارد، از طرفی دشمن با جنگ اقتصادی در دو سال گذشته تلاش کرده تا ملت ایران را به زانو در بیاورد.

وی ادامه داد: کشورهای سلطه با وضع این تحریم‌ها و فشارها انتظار داشتند تا مردم از آرمان‌های انقلاب و نظام دست برداشته و نسبت به این دستاوردها دست بکشند اما مردم هر سال قوی تر پای انقلاب ایستادند.

وی درباره تبلیغات کشورهای غربی برای جلوگیری از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نیز گفت: مردم در سال‌های گذشته ثابت کرده‌اند که به تبلیغات و فشارها توجهی نکرده و محکم تر از سال قبل از نظام جمهوری اسلامی و انقلاب دفاع می کنند و آمریکا را دشمن خود می دانند.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ با بیان این‌که «22 بهمن امسال دارای حال و هوای خاصی است» افزود: مردم امسال دوباره باید ثابت کنند که توطئه‌های دشمن کارساز نبوده و پاسخ دندان‌شکنی به کشورهای استکبار بدهند.

وی افزود: مردم در 22 بهمن با شعارهای طنین انداز «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از این کشورها نشان خواهند داد.

وی با بیان این‌که «انقلاب متعلق به مردم است» اظهار کرد: مردم انقلاب اسلامی را خلق کردند و خود نیز از آن پاسداری خواهند کرد، این پاسداری در روز 22 بهمن عملی خواهد شد.

پورمختار ادامه داد: حمایت و حضور مردم در روز 22 بهمن توطئه های دشمن را خنثی خواهد کرد و از این رو از مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی خواستاریم تا با حضور محکم و استوار خود در روز 22 بهمن از آرمانهای انقلاب دفاع کنند.

پورمختار یادآور شد: ایران اسلامی در سال‌های اخیر به پیشرفت‌های زیادی در زمینه علمی، اقتصادی، تکنولوژی و فرهنگی دست یافته و این موارد نشان از استواری و پایداری مردم ایران دارد.

وی با اشاره به این‌که «مردم ایران زمین با بصیرت توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کنند» تصریح کرد: در روز 22 بهمن ماه مقاومت گزینه روی میز ایران در برابر کشورهای استکبار است. مردم با حضور در این روز راه امام (ره) و خون شهدا را ادامه می دهند.

انتهای پیام

کد N116446